Powered by Smartsupp

Švédska značka Tegera sa venuje vývoju a výrobe pracovných rukavíc už od roku 1949. Za viac ako 75 rokov sa stala svetovou špičkou medzi pracovnými rukavicami. Rukavice Tegera patria do prémiového segmentu a ponúkajú nadštandardnú kvalitu. Ako vyzerajú skutočne dobré rukavice a ako vybrať najlepšie pracovné rukavice Tegera?

Čo sú pracovné rukavice Tegera?

1949, Švédsko Švédsko

Švédska značka Tegera sa venuje vývoju a výrobe rukavíc už od roku 1949. Za viac ako 70 rokov sa im podarilo vytvoriť si renomé uznávaného výrobcu, hlavne vďaka vlastným patentnom, vysokým nárokom na kvalitu a bohatému know-how.

Tegera využíva množstvo vlastných materiálov, predovšetkým v najvyššej kolekcií Tegera PRO alebo napríklad aj v protiporéznych rukaviciach, kde majú vlastné protiporézne vlákna. Obľúbené sú aj kožené rukavice, keďže trh s kožou je v Škandinávií veľmi rozvinutý, a na rukavice sa tak používa najvyššia kvalita.

Rozdelenie pracovných rukavíc Tegera

Tegera je výrobca rukavíc a pokrýva kompletnú ponuku sortimentu. Od kožených, cez kombinované až po jednorázové rukavice. Najväčšou dominantou sú kožené rukavice, keďže Tegera používa vysokokvalitnú kožu, a taktiež rôzne rukavice, kde zakomponuje vlastné materiály. Predovšetkým protiporézne alebo antivibračné rukavice. Zaujímavé sú aj zimné modely, keďže ich Švédi vyvíjajú pre svoje podmienky.

Na našom e-shope nájdete rukavice Tegera v týchto kategóriách:

Rukavice Tegera

Kolekcie pracovných rukavíc Tegera

Aj keď má Tegera viac ako 340 rôznych rukavíc, používa pomerne málo kolekcií. Dve najviac dominantné sú Tegera PRO a Tegera Infinity. Kráľovská kolekcia PRO obsahuje rukavice z najlepších materiálov a v najlepšom prevedení. Infinity je zasa kolekcia máčaných rukavíc, ktorá ponuka dokonalú citlivosť v prstoch

Kompletná ponuka kolekcií rukavíc Tegera:

Rukavice Tegera Infinity

O značke Tegera Švédsko

Firma Ejendals, ktorá vlastní značky Tegera a Jalas, je rodinná firma založená v roku 1949 Valfridom Ejendalom v švédskom meste Leksand. Firma sa spočiatku venovala výrobe rukavíc v miestnom závode. Neskôr sa výroba presunula do zahraničia, ale výskumné, vývojové a testovacie zariadenia zostali v domácom Švédsku. V 70. rokoch bol sortiment rozšírený aj o pracovnú obuv Jalas, čím vznikla skupina Ejendals Group.

Pracovné rukavice Tegera patria medzi svetovú špičku. Pri výrobe používajú kvalitné materiálu a často sú zakomponované aj vlastné patenty. Rukavice zaujmú skvelou ergonómiou a hlavne dlho výdržou, oproti vzhľadovo rovnakým konkurentom.

Spoločnosť Ejendals je stále rodinná firma, pričom dnes ju riadi Marcus Ejendal, vnuk zakladateľa Valfrida.

Oficiálny web značky: ejendals.com/tegera

Tegera Aréna v švédskom LeksandeTegera Aréna v švédskom Leksande

Inšpirácia od spokojných zákazníkov

Ako vybrať najlepšie rukavice Tegera?

Autorizovaný distribútor

Autorizovaný predajca Tegera Spoločnosť REPRESENT Workwear, s. r. o. je prémiovým predajcom pracovných rukavíc Tegera. Máte tak 100% záruku profesionálneho servisu vrátane reklamácií, a garanciu nákupu originálnych produktov Tegera z distribučnej siete. Zabezpečujeme kompletnú ponuku, produktové novinky aj poradenstvo.

Doprava od 3,5 €, zabezpečujeme Česko aj Slovensko

Pracovné rukavice Tegera zabezpečujeme pre celé Slovensko Slovensko aj Česko Česko. Najlacnejšia forma dopravy je odberné miesto Packeta (Zásielkovňa), ktorá je na úrovni 3,5 €. K dispozícií je aj klasický kuriér na adresu spoločnosťou DPD v cene 5 €.

Forma platby je online platba kartou, prevodom na náš účet alebo dobierka - platba pri preberaní zásielky.

Všetky podkategórie

Pracovné rukavice Tegera Infinity 8801Pracovné rukavice Tegera Infinity 8801

Pletené máčané rukavice, dokonalá citlivosť v prstoch, dlhá manžeta, vysoká hustota pletenia, výborná citlivosť v prstoch, vysoká úroveň ochrany, odolná teplu do 100°C

6,70 €
Na sklade