Pracovné rukavice TEGERA. Kvalitné pracovné rukavice švédskej značky Tegera.

Švédska značka Tegera sa venuje vývoju a výrobe rukavíc už od roku 1949. Za viac ako 70 rokov sa im podarilo vytvoriť si renomé uznávaného výrobcu, hlavne vďaka vlastným patentnom, vysokým nárokom na kvalitu a bohatému know-how.

Tegera využíva množstvo vlastných materiálov, predovšetkým v najvyššej kolekcií Tegera PRO alebo napríklad aj v protiporéznych rukaviciach, kde majú vlastné protiporézne vlákna. Netradičná je aj kolekcia Tegera Infinity, ktorá ponúka neobyčajne pohodlné rukavice s dokonalými úchopovými vlastnosťami.

Obľúbené sú aj kožené rukavice, keďže trh s kožou je v Škandinávií veľmi rozvinutý, a na rukavice sa tak používa najvyššia kvalita.

Rukavice Tegera skladom

Pozrieť všetky rukavice Tegera Pozrieť iba rukavice Tegera skladom

Kolekcie pracovných rukavíc Tegera

Tegera Infinity

Dokonalá citlivosť v prstoch, výborne sedí na ruke a protiporézne modely nemajú konkurenciu. Objavte kolekciu špičkových rukavíc Tegera Infinity. Viac informácií o celej kolekcií ako aj rozdelenie jednotlivých modelov nájdete na odkaze - Tegera Infinity.

Pozrieť celú kolekciu Tegera Infinity

Tegera PRO

Najvyššia kolekcia od švédskej Tegery. Rukavice z prémiových a unikátnych materiálov, s dôrazom na ergonómiu. Rukavice sú tak dobre prispôsobivé, majú skvelý dizajn a prvotriedne materiály. Prezrite si celú kolekciu na odkaze - Tegera PRO.

Pozrieť celú kolekciu Tegera PRO

O značke Tegera Švédsko

Firma Ejendals, ktorá vlastní značky Tegera a Jalas, je rodinná firma založená v roku 1949 Valfridom Ejendalom v švédskom meste Leksand. Firma sa spočiatku venovala výrobe rukavíc v miestnom závode. Neskôr sa výroba presunula do zahraničia, ale výskumné, vývojové a testovacie zariadenia zostali v domácom Švédsku. V 70. rokoch bol sortiment rozšírený aj o pracovnú obuv Jalas, čím vznikla skupina Ejendals Group.

Pracovné rukavice Tegera patria medzi svetovú špičku. Pri výrobe používajú kvalitné materiálu a často sú zakomponované aj vlastné patenty. Rukavice zaujmú skvelou ergonómiou a hlavne dlho výdržou, oproti vzhľadovo rovnakým konkurentom.

Spoločnosť Ejendals je stále rodinná firma, pričom dnes ju riadi Marcus Ejendal, vnuk zakladateľa Valfrida.

Oficiálny web značky: ejendals.com/tegera

Tegera Aréna v švédskom LeksandeTegera Aréna v švédskom Leksande

Tegera bestsellery


Ďalšie informácie

Oficiálny predajca rukavíc Tegera

Spoločnosť REPRESENT Workwear, s. r. o., so sídlom Klčové 2090/40, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, je autorizovaným distribútorom pracovných rukavíc Tegera.

Prevádzkujeme e-shop www.representworkwear.sk, kde sústreďujeme výhradne prémiové a kvalitné značky pracovných odevov. Zameriavame sa na náročných zákazníkov a posúvame segment pracovných odevov dopredu.

Značka REPRESENT. predstavuje vstupnú bránu do sveta kvalitného, moderného a značkového pracovného oblečenia. Prečítajte si viac v sekcií O nás.

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť s výberom vhodných rukavíc, naceniť objednávku alebo niečo vysvetliť? Obráťte sa na nás a radi Vám pomôžeme. Kontaktovať nás môžete:

  • formulárom na stránke Kontakt
  • e-mailom na info@representworkwear.sk
  • telefonicky na 0910 34 88 02