Powered by Smartsupp
Strelecké slúchadlá doručujeme po celom Slovensku. Tovar skladom doručíme do 2 prac. dní a tovar, ktorý je skladom u dodávateľa, doručíme do pár dní. Strelecké slúchadlá expedujeme kuriérom na adresu, na odberné miesta a boxy alebo Slovenskou Poštou. Ako Vám ešte vieme spríjemniť nákup v Represente?

5 dôvodov, prečo nakupovať Strelecké slúchadlá na REPRESENT. Workwear:

Výhodný nákup pre členov klubu. Vytvorte si účet jednoduchou registráciou a získajte okamžitú zľavu 4% alebo zbierajte body a kupóny na ďalší nákup. Prečítajte si viac o klube REPRESENT. Royalty.
Výhodný program aj pre firmy a živnostníkov. Prémiový servis pre firmy, prezentácia produktov, poradenstvo, balíkové nákupy alebo množstevné zľavy. Prečítajte si viac o B2B programe.
Fotky, videá, recenzie. Tvoríme najviac vlastného obsahu a produktom sa venujeme skutočne dopodrobna. Sledujte aj náš youtube kanál REPRESENT. Workwear | Česko a Slovensko.
Zákaznícky servis a dodanie tovaru. Doprava zdarma od 100€, pri vybraných produktoch prvá výmena veľkosti zdarma, či široká ponuka dopravcov a možnosti platieb.
Stovky produktov na jednom mieste. V ponuke máme stovky produktov a značiek, aby si vybral skutočne každý.
Slúchadlá 3M PELTOR Optime III H540A, SNR 34 dBSlúchadlá 3M PELTOR Optime III H540A, SNR 34 dB

Slúchadlá 3M PELTOR Optime III H540A, SNR 34 dB

Skladom u dodávateľa
31,50 €

Najpredávanejšie pracovné slúchadlá, overená kvalita, útlm 34 dB, dvojité opláštenie, dobré vetranie, jemné a široké vankúšiky

31,50 €
Skladom u dodávateľa