Powered by Smartsupp

Moderné Slim Fit montérky pre moderných chlapov. Objavte atraktívne montérky v slimkovom strihu a vymeňte staré široké montérky za nové. Čo znamenajú Slim Fit montérky a ako vybrať tie najlepšie?

Čo sú Slim Fit montérky?

Slim Fit montérky alebo montérky sú montérky s úzkym strihom, hlavne v spodnej časti nohavíc. Trend slimkového strihu prešiel do segmentu montérok z klasickej voľnočasovej módy, kde sú Slim Fit strihy štandardom. Vďaka tomu si zákazníci uvedomili, že aj pri práci môžu vyzerať dobre a štýlovo.

Úzky strih Slim Fit samozrejme nemusí sedieť každému. Vhodný je predovšetkým pre mužov so športovou postavou, keďže sa šírka nohavíc zužuje od kolena dole. Oproti klasickému strihu sú tak montérky atraktívnejšie a pôsobia veľmi štýlovo.

Hlavné výhody Slimkových montérok

Moderné a štýlové montérky
Úzky strih v spodnej časti nohavíc
Montérky, za ktoré sa nebudete hanbiť
Budujú výborný prvý dojem štýlového muža
Široká výber značiek, farieb a štýlov

Ako vybrať najlepšie montérky Slim Fit?

Na pracovné nohavice Slim Fit sa môžeme pozerať ako na klasické montérky a vyberať tak na základne klasických parametrov ako je značka, cena, vlastnosti a materiály. Strih ponúkajú väčšinou všetky nohavice rovnaký, ale môže sa v detailoch líšiť. Základ je však rovnaký. Oproti bežnému Classic Fit strihu budú Slimkové montérky trochu užšie a spodná časť nebude nepríjemne široká. Ako teda pristupovať k výberu vhodných nohavíc?

✅ Výber podľa úrovne

Ponuka Slimkových montérok je skutočne široká, preto sme vytvorili skratku vo výbere pomocou úrovne. Vybrať si môžete z troch úrovni, ktoré sú kombináciou ceny a kvality. Či už hľadáte cenovo dostupné montérky, najvyššiu profesionálnu kvalitu alebo niečo medzi, tak môžete využiť delenie podľa úrovne:

✅ Výber podľa ceny

Obľúbené vyberanie je samozrejme aj podľa ceny. Ak máte pevne stanovený rozpočet, tak môžete využiť cenový bežec medzi filtrami a vyfiltrovať si hranice, v ktorých Vám zobrazí dané produkty. Taktiež môžete využiť rýchly filter a zoradiť si produkty podľa ceny od najvyššej alebo najnižšej.

✅ Výber podľa značky

Značkovosť funguje aj v segmente pracovných odevov a ľudia si radi prezerajú produkty podľa značky. Či už máte svoju obľúbenú značku alebo ste sa rozhodli vyskúšať niečo nové, tak môžete prednastavené filtre a zobraziť si Slim Fit montérky rovno podľa danej značky. Aká to bude?

Zoradiť podľa

Riflové strečové montérky Promacher Icarus, modréRiflové strečové montérky Promacher Icarus, modré

Ďalšie varianty

Riflové strečové montérky Promacher Icarus, modré

Skladom u dodávateľa
58,30 €

Ďalšie varianty

Strečové pracovné rifle, pohodlné a priedušné riflové montérky, možnosť vkladania kolenných chráničov, oblasť kolien vystužená Cordurou, moderný dizajn

+ Darček: Pracovné rukavice Bennon Carpos Velcro v hodnote 3,60 €
58,30 €
Skladom u dodávateľa