Powered by Smartsupp

Vybavte svoju auto-moto dielňu či servis kvalitnými pracovnými rukavicami. Či už pracujete s ostrými predmetmi, v mastnom olejovom prostredí, vyžadujete citlivosť v prstoch alebo potrebujete reprezentatívne pracovné rukavice, v našom výbere nájdete všetko. Ako vybrať a aké sú najlepšie pracovné rukavice pre automechanikov?

Máčané rukavice s výborným citom

Rukavice pre mechanikov s výborným citom

Máčané rukavice s dobrým citom v prstoch patria medzi najpredávanejšie. Rukavice poskytujú skvelé vlastnosti - predovšetkým čo sa týka úchopu, citlivosti v prstoch a odolnosti.

Pletené rukavice povrstvené odolným materiálom sú vhodné pre automechanikov na rôzne presné práce. Rukavice s vyššou hustotou pletenia sú flexibilnejšie a dobre sa prispôsobia ruke. Kvalitnejšie rukavice, ako napr. kolekcia Tegera Infinity, majú kvalitnejšie materiály a lepšie prevedenie, preto sa môžu pýšiť heslom, že takéto rukavice sú ako druhá koža.

Protiporézne rukavice pre automechanikov

Protiporézne rukavice pre automechanikov

Či už pracujete so sklom alebo ostrými plechmi, nezabúdajte na protiporézne rukavice. Získať reznú ranu s dávkou špiny či mastnoty ozaj nie je žiadna výhra.

Rukavice proti porezaniu sú taktiež pletené a máčané rukavice, avšak s rôznymi prímesami alebo rovno z iných materiálov. Zväčša sú to rôzne technické protiporézne vlákna, čadičové vlákno, vlákna z nehrdzavejúcej ocele alebo patentované materiály. Výhodou kvalitnejších rukavíc je väčšia flexibilita a odolnosť.

Olejuvzdorné pracovné rukavice pre automechanikov

Rukavice proti olejom pre mechanikov

Všeobecné pracovné rukavice pre automechanikov

Najlepšie pracovné rukavice pre mechanikov

Výber kombinovaných pracovných rukavíc vhodných pre automechanikov. Rukavice poskytujú dobrý cit a výbornú odolnosť.

Kombinované rukavice obsahujú kombináciu materiálov, vďaka čomu sú odolné a majú dobré vlastnosti. Hodia sa na rôzne všeobecné práce.

Prémiové rukavice pre automechanikov

Prémiové rukavice pre automechanikov

Prémiové a reprezentatívne rukavice pre mechanikov.

Rukavice sú z patentovaných materiálov a majú prepracovanejšiu výrobu. Vydržia podstatne viac a už na prvý pohľad povedia Vášmu zákazníkovi, že sa jedná o lepší servis.

Najväčšie zastúpenie v zozname majú rukavice z kolekcie Tegera Pro a americké Mechanix rukavice.

Pracovná obuv a oblečenie pre automechanikov

Rukavice už máme vybrané. Kam ďalej? Ak túžite aj pri práci dobre vyzerať a máte radi kvalitu, tak si prezrite našu ďalšiu ponuku. Zameriavame sa výhradne na prémiové a kvalitné pracovné odevy, a tak vyzerá aj naša ponuka.