Powered by Smartsupp

Spríjemnite si nákupy na našom e-shope a využite výhody, ktoré plynú z členstva v klube REPRESENT. Royalty.

REPRESENT. Royalty je náš zákaznícky klub, do ktorého vstúpite jednoduchou registráciou. Každý novoregistrovaný zákazník je automaticky priradený do nášho zákazníckeho klubu. Z toho plynie niekoľko výhod, medzi ktoré patrí predovšetkým okamžitá zľava 4% (alebo viac podľa obratu) a zbieranie bodov, ktoré môžete vymeniť za zľavu pri ďalšom nákupe.

Zákaznícky klub Represent

Výhody klubu REPRESENT. ROYALTY

Okamžité zľavy

Každý registrovaný užívateľ získa automaticky zľavu 4%. Po prihlásení do účtu sa cena všetkých produktov zníži o 4%, čo oceníte hlavne pri drahších produktoch. Pravidelným zákazníkom sa výška zľavy počíta od obratu.

Zbieranie bodov

Zbierajte body, ktoré môžete vymeniť za zľavu na ďalší nákup. Body získavate za recenzie (recenzia hviezdami / textová recenzia), v súťažiach, pri rôznych príležitostiach alebo ako odmenu za rôzne iné úlohy. Prezrite si prehľad aktuálnych ponúk:

Získajte 5 € na ďalší nákup za recenziu
Recenzia produktu formou hviezdičiek (5 bodov) a textu (5 bodov) *Prístupné iba pre produkty, ktoré ste si už zakúpili.

🎬 Získajte 15% voucher za videorecenziu
Ste aktívny na Instagrame? Pridajte recenziu na produkt, označte @represent.workwear a odmeníme Vás voucherom na ďalší nákup.

Prémiový servis

Novinky, dropy, limitky, špecialitky alebo obmedzené množstvá vybraných produktov. Ako členovia klubu ste o krok vpred a získate prístup k produktom, ktoré sa zobrazujú iba rezidentom.

Predĺžená doba na vrátenie tovaru pre členov klubu. Tovar môžete vrátiť do 100 dní od nákupu.

Ako sa stať členom REPRESENT. Royalty?

Jednoduchou registráciou na TOMTO odkaze alebo v priebehu objednávky, kedy pri vyplňovaní informácií stačí zaškrtnúť pole "Vytvoriť zákaznícky účet".