Powered by Smartsupp

Pracovné tričká sú vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas. V ponuke máme základné tričká, značkové či funkčné. Ako vybrať najlepšie pracovné tričká? Prečítajte si viac.

Základné rozdelenie tričiek

V ponuke máme stovky tričiek a aj keď sa to nezdá, výber môže byť náročný. Vytvorili sme preto niekoľko rôznych podkategórií, ktoré uľahčia výber a cez ktoré sa môžete jednoduchšie pozrieť na vybrané tričká.

✅ Tričká s krátkym rukávom

Základné rozdelenie, ktoré pri tričkách existuje, je na krátky a dlhý rukáv. Tričká s krátkym rukávom sú bestsellerom počas celého roka. Najväčšie využitie majú počas leta, no hodia sa aj počas zimy ako spodná vrstva alebo do interiérov.

✅ Tričká s dlhým rukávom

Tričká s dlhým rukávom sú väčšinou výsadou studených mesiacov, keďže dokážu príjemné zahriať. No uplatnenie nájdu aj v lete ako ochrana pred silným slnkom.

✅ Funkčné tričká

Funkčné, alebo tiež známe ako technické tričká, sú hitom posledných rokov. Jedná sa o tričká z moderných materiálov, ktoré majú za úlohu odvádzať pot od tela a regulovať klímu na pokožke. Väčšinou sa jedná o syntetické materiály, ktoré nevsakujú pot, ale transformujú ho preč.

✅ Termo tričká

Termo tričká sú už pevnou súčasťou zimnej výbavy. Tričká sú podobné technickým, avšak ich úlohou je zahriať pokožku a udržiavať teplo. Väčšina materiálov dokáže prepúšťať pot, ale zároveň udržať teplo. Iné termo tričká používajú prírodnejšie materiály, ako napr. Merino vlnu, ktorá nezapácha a dobre udržuje teplo.

✅ Basic tričká

Basic tričká je kategória tričiek, kde nájdené obyčajne jednoduché tričká bez potlače či loga. Takéto tričká sú vhodné na reklamnú potlač, no čoraz viac ľudí obľubuje tričká bez loga.

✅ Tričká s potlačou a logom

Na druhej strane sú zasa zákazníci, ktorí preferujú značkovosť alebo vzor na tričku. V ponuke máme aj tričká, ktoré sú doplnené o potlač, výšivku, vzor alebo logo značky.

Vyberajte vhodné tričko podľa farby

Užitočným spôsobom, ako sa pozerať na výber vhodného tričká, je obľúbená farba. Nechajte si zobraziť tričká vo vybranej farbe a zistite, aké ponúka možnosti.

Vytvorili sme kategórie, ktoré označujú farebné okruhy a v nich nájdete všetky podfarby. Napr. v modrých tričkách nájdete aj ďalšie odtiene modrej, ako je svetlo modrá, tmavo modrá, parížska modrá, nebesky modrá a podobne.

Základné parametre, ktoré sledovať pri výbere trička

Najzákladnejším parametrom je samozrejme funkčnosť a dizajn, resp. či tričko splní to, čo od neho očakávate a aby sa Vám páčilo. V zorientovaní sa v ponuke Vám určite pomôžu aj tieto parametre.

Reklamný textil alebo tričká vhodné na potlač

Ste firma alebo živnostník, a máte firemné tričká, resp. tričká s vlastným logom? Alebo ste reklamná agentúra a hľadáte kvalitné tričká na potlač? V našej ponuke máme stovky tričiek, aby ste si vybrali nielen podľa ceny, ale aj výrobcu, strihu a farby.

Reklamné tričká a tričká vhodné na potlač sú základné bavlnené tričká s možnosťou umiestniť logo kdekoľvek, kde je bude možné. Tieto tričká sú vhodné na vyšívanie aj sieťotlač, a taktiež na ďalšie spôsoby potlače.

Vyberajte pracovné tričká podľa značky

Preferujete svoju obľúbenú značku? Alebo máte už montérky či bundu od jednej značky a chceli by ste doplniť svoj outfit? Prezrite si zoznam jednotlivých značiek, od ktorých ponúkame aj pracovné tričká.

Pozdvihnite svoj štýl na vyššiu úroveň a objavte polokošele

Pracovné tričká sú skvelé v tom, že majú nekonečné množstvo využití. A aj keď sa robia v rôznych farbách a štýloch, jedno im chýba: profesionálny výzor.

Ak chcete spraviť lepší prvý dojem, zapôsobiť na ľudí okolo alebo zvýšiť sebavedomie a svoju úroveň, tak vymeňte tričko za polokošelu. Tá v sebe skrýva určitý šmrnc, vďaka ktorému vyzerá každý človek trochu lepšie.

Prezrite si ponuku pracovných polokošiel, kde si taktiež môžete vybrať polo podľa farby. Talianska značka Payper vyrába obzvlášť dizajnove polokošele.