Powered by Smartsupp

Švédske pracovné rukavice Tegera patria k špičke vo svojom segmente. Vývoju a výrobe pracovných rukavíc sa venujú od roku 1949 a za viac ako 70 rokov svojej existencie sa im podarilo vytvoriť viacero vynikajúcich rukavíc - a jednými z nich sú aj rukavice z kolekcie Tegera Infinity.

Vlajková kolekcia Tegera Infinity obsahuje rukavice z vynikajúcimi vlastnosťami - predovšetkým čo sa týka citlivosti v prstoch. Pletené rukavice sú vyrobené z prémiových materiálov a každý model je vhodný do iného prostredia. Celú kolekciu Infinity však spája jedna vec - dokonalá citlivosť v prstoch.


Tegera Infinity ako druhá kožaPredstavte si ochranné rukavice tak priliehavé, pohodlné a citlivé, že ich ani necítite na ruke. To je základná myšlienka, ktorá stojí za kolekciou Tegera Infinity. Názov "Infinity" predstavuje maximálnu citlivosť v končekoch prstov, vynikajúce úchopové vlastnosti, mäkkosť, obratnosť a samozrejme ochranu.

Jedinečná technológia Tajomstvo kolekcie Tegera Infinity spočíva v jedinečnej výrobnej technológií, ktorá kombinuje najmodernejší poťahový materiál s mimoriadne mäkkými ochrannými vláknami. Na máčanie sa používa zmes Nitrilu a voderozpustného Polyuretánu, ktorá ponúka flexibilitu, nekompromisnú ochranu, dokonalú prispôsobivosť a skvelú priliehavosť.

Žiadne rukavice z kolekcie Infinity neobsahujú DMF (čo je DMF?). Taktiež majú tieto rukavice certifikáty Oeko-Tex a Derma-test.

Prezentácia kolekcie Tegera Infinity

Rozdelenie rukavíc Tegera Infinity

V kolekcií Infinity sa nachádza aktuálne 14 modelov, pričom každý je vhodný na niečo iné. Líšia sa v spôsobe máčania, hustote pletenia ale aj použitých materiáloch.

Vysoká citlivosť končekov prstov. Vhodné na presnú prácu.
 • Tegera 8800
  1x máčaná dlaňová časť, hladký povrch
 • Tegera 8801
  1x máčaná dlaňová časť, penový povrch
 • Tegera 8802
  2x máčaná dlaňová časť, penový povrch
Máčaná chrbtová časť. Vhodné do vlhkého / mastného prostredia..
Protiporézne vlákna CRF (čo je CRF?). Vhodné na ochranu proti porezaniu.
 • Tegera 8805
  1x máčaná dlaň, 18 gg, protiporéz B
 • Tegera 8806
  2x máčaná do 3/4, 18 gg, protiporéz B
 • Tegera 8807
  1x máčaná dlaň, 15 gg, protiporéz D
 • Tegera 8811
  1x máčaná dlaň, 15 gg, protiporéz D, dlhšia manžeta
 • Tegera 8808
  2x máčaná do 3/4, 15 gg, protiporéz D
 • Tegera 8812
  2x úplne máčaná, 15 gg, protiporéz D
 • Tegera 8814
  1x máčaná dlaň, 13 gg, protiporéz F
 • Tegera 8815 Novinka
  1x máčaná dlaň, 18 gg, protiporéz F
Zateplené rukavice. Vhodné na ochranu proti chladu.
Pracovné rukavice Tegera Infinity 8801Pracovné rukavice Tegera Infinity 8801

Pletené máčané rukavice, dokonalá citlivosť v prstoch, dlhá manžeta, vysoká hustota pletenia, výborná citlivosť v prstoch, vysoká úroveň ochrany, odolná teplu do 100°C

6,70 €
Na sklade

Viac o kolekcií Tegera Infinity

Detail na precízny úchop

Jedinečná technológia kombinuje najmodernejší poťahový materiál s extra mäkkými a ochrannými vláknami. Táto kombinácia umožňuje, aby úplet, namáčanie a priadza spolupracovali a ponúkali vysokú úroveň citlivosti v končekoch prstov. Samotný máčací materiál je zmes nitrilu a Polyuretánu. Nitril ako syntetická guma poskytuje citlivosť a flexibilitu, a Polyuretán zas nekompromisnú ochranu. Všetky rukavice z kolekcie Tegera Infinity získali v skúške Odolnosť proti oderu (norma EN 388:2016) najvyššie skóre.

Vhodné do suchého aj mokrého prostredia

Každý model sa hodí do iného prostredia. V lepšom zorientovaní sa určite pomôže naše rozdelenie. Ak však vyžadujete rukavice vhodné do olejového či mokrého prostredia, treba siahnuť po takom modely, ktorý ponúka dvojité máčanie a najlepšie máčanie do 3/4 alebo úplne máčanie. Samozrejme platí, že čím viac máčaná a na väčšej ploche rukavice, tým vhodnejšia do náročnejšieho prostredia (olej, vlhkosť).

Protiporéz s unikátnym materiálom

Medzi najzaujímavejšie modely patria protiporézne rukavice. Majstrovská kombinácia flexbility, pohodlia a protiporéznej odolnosti robia z týchto rukavíc skutočne netradičné rukavice. Vďaka unikátnemu materiálu Tegera CRF®, ktorý si Tegera sama vymyslela, sú rukavice odolné proti prerezaniu a stále si zachovávajú citlivosť a flexibilitu. Rukavice sú tak vhodné pre náročných klientov, ktorí pracujú s ťažkými a ostrými predmetmi, a zároveň vyžadujú skvelý cit v prstoch. Najvyššie modely, Tegera 8814 a Tegera 8815, spĺňajú najvyššiu ochranu proti prerezaniu - triedu F.