Powered by Smartsupp

Moderné a kvalitné pracovné okuliare nemeckej značky Uvex, z kolekcie Uvex Pheos CX2. Jedna z najobľúbenejších kolekcií predstavuje kvalitné a odolné ochranné pracovné okuliare s rôznymi prevedeniami a užitočnými vlastnosťami. Spoznajte celú kolekciu pracovných okuliarov Uvex Pheos CX2.

Prevedenie pracovných okuliarov Uvex Pheos CX2

Okuliare Uvex Pheos CX2 sú veľmi obľúbené, hlavne kvôli svojej jednoduchosti a dobrým vlastnostiam. Za zmienku určite stojíte mäkka (gumová) nosová opierka a taktiež gumové konce straničiek, takže sú okuliare pohodlné aj pri dlhom nosení. Užitočným benefitom je X-tended eyeshield, čo je prídavná ochrana, ktorá bráni prieniku nečistôt a častíc z hornej strany (obočie, čelo). Samozrejmosťou sú Uvexové záruky ako UV filter 400 alebo vysokokvalitné sklá bez zahmlievania a vyššou odolnosťou proti poškriabaniu.

Robustný polykarbonátový zorník
Zorník trvalo bez zahmlievania a odolný voči poškriabaniu
Mäkká nosová opierka
Mäkká konce straničiek
Technológia rámu Soft Seal obopína čelo
UV400
Nenastaviteľný sklon a dĺžka straničiek
Pracovné okuliare uvex pheos cx2

Aké okuliare ponúka kolekcia Pheos CX2?

Kompletnú ponuku nájdete aj v katalógu, z ktorého prikladáme iba stranu z tejto kolekcie - Katalógový list Uvex Pheos CX2. Postupne však zaraďujeme celú ponuku, takže množstvo okuliarov nájdete aj u nás.

Bestsellery sú slnečné modely, ktoré má Pheos CX2 v ponuke dva. Líšia sa iba v zatmavení skiel, teda priepustnosti svetla. Okuliare uvex pheos cx2, šedé 23% prepúšťajú viac svetla, a Okuliare uvex pheos cx2, šedé 14% zasa menej. Obľúbené sú aj číre modely, ktoré sa odlišujú iba vo farbe straničiek. Vybrať si môžete čierno-tyrkysové, červeno-šedé, modro-šedé alebo antracitovo-modré.

Zaujímavé sú aj Okuliare uvex pheos cx2, zrkadlové so zrkadlovými (odrazovými) sklami alebo Okuliare uvex pheos cx2, CBR65, čo sú okuliare proti modrému svetlu - vhodné predovšetkým pre ľudí, ktorí pri práci pozerajú často a dlho do monitora.

Pracovné okuliare Uvex Pheos CX2Pracovné okuliare Uvex Pheos CX2
Uvex Pheos CX2Uvex Pheos CX2