Powered by Smartsupp

Pracovné odevy Snickers existujú už viac ako 40 rokov a za ten čas sa stali svetovou špičkou. Švédska značka Snickers produkuje vysokokvalitné a prémiové pracovné odevy, vrátane montérok, búnd, mikín alebo tričiek. Ako sa zorientovať v ponuke a ako vybrať najlepšie pracovné odevy Snickers?

Pracovné odevy - popis a história

Švédska značka Snickers funguje od roku 1975 a za ten čas sa jej podarilo stať sa svetovým lídrom v oblasti pracovných odevov. Kompletnú ponuku tvoria predovšetkým montérky, bundy, mikiny a tričká. Samozrejmosťou sú aj reflexné odevy a termo oblečenie. Ponuku uzatvárajú ešte doplnky a malé množstvo rukavíc. Snickers tak celú pozornosť venuje vývoju a výrobe tých najlepších odevov.

Švédska značka pracovného oblečenia Snickers kladie najväčší dôraz na pohodlie, odolnosť a ergonómiu. Preto sa zameriava na vývoj prepracovaného dizajnu a využitia tých najlepších a najvhodnejších materiálov a moderných technológií. Po celom rade testov v reálnych podmienkach sa následne na trh dostávajú prvotriedne produkty, ktoré uľahčia život všetkým užívateľom v rozmanitých pracovných podmienkach. Snickers Workwear ponúka inovatívne riešenie aj tam, kde sa to zdá nemožné.

Všetky podkategórie