Powered by Smartsupp

Pracovné odevy CERVA patria medzi najväčšiu česko-slovenskú značku pracovných odevov. Značka funguje viac ako 30 rokov a za ten čas sa jej podarilo etablovať sa na špičku domácich značiek medzi pracovnými odevmi. Čo všetko Cerva ponúka a ako sa zorientovať v ponuke?

Čo sú pracovné odevy Cerva?

Montérky Cerva

1991, Česko Česko

Cerva je známa a obľúbená česká značka pracovných odevov, ktorá funguje už viac ako 30 rokov. Dnes je Cerva svetový hráč a svoje produkty ponúka na viacerých európskych trhoch. V ponuke značky Cerva nájdeme kompletnú ponuku od oblečenia, cez obuv a rukavice, až po osobné ochranné pomôcky. Cerva taktiež vyrába produkty pod ďalšími privátnymi značkami.

Pracovné odevy Cerva zahŕňajú skutočne širokú ponuku, pripravili sme preto pre Vás rýchle rozdelenie pre lepší prehľad. Oblečenie Cerva si môžete prezerať po jednotlivých kategóriách alebo montérkových kolekciách.

Hlavné výhody pracovných odevov Cerva

Známa a dobre etablovaná značka na našom trhu
30 ročná história
Široké portfólio od oblečenia, cez obuv a rukavice, až po ochranné pomôcky
Bohatá ponuka od cenovo dostupných modelov až po prémiové a profesionálne produkty
Neustále napredovanie a inovovanie produktov
Moderné pracovné odevy s dobrým dizajnom a zaujímavými farbami

Pracovné odevy Cerva - čo všetko ponúkajú?

Pracovné odevy Cerva ponúkajú kompletnú ponuku pracovných odevov vrátane obuvi, rukavíc, doplnkov a ochranných pomôcok. Či už pod svojou značkou, privátnymi značkami alebo ako distribútor, Cerva má široké a bohaté portfólio s tisíckami produktov.

V našej ponuke nájdete najpredávanejšie produkty, ktoré sa bežne predávajú. Sú to predovšetkým montérky, bundy, mikiny, reflexné odevy a v ponuke máme aj rukavice a topánky.

Pracovné odevy Cerva a ich kolekcie

Často hľadané sú aj jednotlivé kolekcie, pod ktorými Cerva produkuje svoje výrobky. V jednotlivých kolekciách nájdeme kompletnú ponuku od dlhých či krátkych nohavíc, cez tričká až po mikiny a bundy. V kolekciách sa taktiež nachádzajú rovnaké modely, ale v iných farbách. Jednotlivé kolekcie sa následne rozdeľujú podľa materiálového zloženia či vlastností a benefitov daných produktov. Pod akými kolekciami nájdeme pracovné odevy Cerva?

Ako vybrať najlepšie pracovné odevy Cerva?

Cerva je skutočne veľká značka, ktorá ponúka množstvo produktov. Pri niektorých sa dokonca môže zdať, že sa jedná o rovnaké alebo veľmi podobné produkty. Ako teda vybrať najlepšie pracovné odevy Cerva?

  1. Spravte si rýchly prehľad ponuky a prezrite si jednotlivé kolekcie a kategórie.
  2. Zvážte, akým rizikám ste vystavený pri svojej práci.
  3. Dobrým vodítkom je cena odevov. Ak potrebujete niečo nenáročné a jednoduchšie, tak sa orientujte na lacnejšie modely. Pre náročných zákazníkov sú vhodné drahšie modely, ktoré ponúkajú lepšie strihy, materiály aj užitočné detaily.
  4. Kombinujte ďalšie produkty z kolekcie. Chcete byť dizajnovo zladený? Prezrite si aj ďalšie produkty v danej kolekcií. Takýto komplet vytvára výborný prvý dojem.
  5. Pri jednotlivých odevoch sledujte materiálové zloženie a vlastnosti. To najčastejšie určuje cenu. Kvalitnejšie materiály alebo prepracovanejšie odevy sú drahšie.
Pracovné odevy Cerva

Všetky podkategórie

Potrebujete viac informácií?

Prezrite si jednotlivé kolekcie a zistite aké modely sa v nich nachádzajú a aké prednosti ponúkajú.