Powered by Smartsupp

Kolekcia Uvex 3 bola špeciálne vyvinutá pre extrémne požiadavky náročných prostredí. Spája v sebe potrebnú robustnosť so športovým, dynamickým dizajnom. Je vybavená najnovšími technológiami Uvex a chráni svojho nositeľa: spoľahlivo a pohodlne.

Obuv Uvex 3 stielka

Udržateľnosť - recyklovaná stielka. Obuv Uvex 3 je vyrobená trvalo udržateľným spôsobom a bez škodlivých látok v súlade so zoznamom škodlivých látok. Stielka je navyše vyrobená zo 100% recyklovaných vlákien a peny.

Obv Uvex 3 citlivost

Mimoriadna citlivosť. Vysoká úroveň citlivosti a flexibilita podrážky sú mimoriadne dôležité pri obsluhe strojov, ktoré sa ovládajú nohou.

Obuv Uvex 3 waterstop

Technológia Uvex Waterstop. Technológia Uvex Waterstop spoľahlivo chráni pred prienikom vody 4x dlhšie, ako to vyžaduje norma.

Obuv Uvex 3 anklepro

Uvex Anklepro a Lacelock. Technológia Anklepro chráni pred bolestivými nárazmi v oblasti členkov. Uvex Lacelock je optimalizované šnurovanie pre väčšiu stabilitu vďaka aretujúcim háčikom na šnúrku.

Obuv Uvex 3 bionom

Uvex Bionom X. Technológia, ktorá kombinuje základné biomechanické funkcie tela s funkciami obuvi a vytvára tak harmonickú jednotu tela, obuvi a životného prostredia.