Powered by Smartsupp

Bezpečná, inovatívna, robustná. Nová obuv Uvex 2 Construction bola vyvinutá pre špecifické požiadavky stavebného priemyslu. Zvlášť stavebný a výrobný priemysel podrobuje svojich zamestnancov a ich obuv veľmi špeciálnej skúške. Okrem vysokých mechanických nárokov sú tu niekedy aj extrémne poveternostné podmienky.

Vďaka svojej inteligentnej konštrukcií a inovatívnym technológiám ponúkajú modely Uvex 2 Construction spoľahlivú ochranu, stabilitu a výnimočné pohodlie.

Uvex 2 Consstruction vodeodolná koža

Technológia Uvex Waterstop. Technológia Uvex Waterstop spoľahlivo chráni pred prienikom vody 4x dlhšie, ako to vyžaduje norma.

Uvex 2 Construction ochrana

Stabilita a ochrana členka pred vyvrtnutím. Anatomický tvarovaný košík na päte ponúka stabilitu a ochranu pred vyvrtnutím členka, najmä na nerovných povrchoch.

Uvex 2 Construction reflexné prvky

Zvýšená viditeľnosť. Reflexné bočné pásiky zaisťujú optimálnu viditeľnosť a bezpečnosť, najmä v zle osvetlenom pracovnom prostredí.

Podošva na obuvi Uvex 2 Construction

Spoľahlivé protišmykové vlastnosti. Hlboký, samočistiaci profil podrážky zaisťuje perfektnú stabilitu bez pošmyknutia, dokonca aj na rebríkoch alebo hladkých povrchoch.