Powered by Smartsupp

Pracovná obuv Uvex 1 G2 patrí medzi vlajkové lode nemeckého výrobcu. Nielen, že kolekcia ponúka rôzne modely a farby, ale taktiež sú všetky topánky plné moderných technológií. Najhlavnejšou výsadou tejto kolekcie je Uvexom patentovaná podošva uvex i-PUREnrj Technology. Táto podošva si kladie za cieľ lepšie tlmiť, stabilizovať a vracať energie naspäť do pohybu.

Graf rozloženia energie v pracovnej obuvi Uvex 1 G2

Ďalšími technológia, ktoré nájdeme na tejto obuvi je uvex x-dry knit Technology a uvex x-tended grip Technology.

Uvex X-Dry Knit

100% výkon. 100% komfort pri nosení. 100% suché nohy.
Unikátna technológia uvex x-dry knit zaisťuje nebývalý komfort pri nosení a suché nohy: 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne. To umožňuje inteligentná kombinácia vynikajúcej priedušnosti s vodeodpudivými vlastnosťami inovatívnej pletenej sáry uvex x-dry, Potenie v dôsledku prehriatia nôh alebo mokré nohy v dôsledku príliš rýchleho prenikania vody zvonku je minulosťou. Nezávislé testy v spoločnosti PFI Pirmasens dokazujú jedinečné vlastnosti technológie uvex x-dry knit.
Pozrieť Uvex topánky s technológiou X-Dry knit

Uvex X-Tended Grip

100% výkon. Väčšia stabilita a bezpečnosť. Dlhšia životnosť.
Technológia uvex x-tended grip spočívajúca na podrážke TPU najnovšej generácie zaručuje ešte vyšší výkon s odolnosťou proti oderu profilu podrážky, ako aj protišmykové vlastnosti na hladkých alebo mokrých podlahách. Výsledok: väčšia stabilita a bezpečnosť pre používateľa pri chôdzi. Menšie opotrebovanie a tým aj nižšie náklady vďaka dlhšej životnosti.
Pozrieť Uvex topánky s technológiou X-Tended Grip