Powered by Smartsupp

Dokonalé do kancelárie aj výrobnej haly. Z pracovnej porady priamo do výroby? Spoločenská pracovná obuv Uvex spája klasické modely zo sveta módy (poltopánky, členkové topánky typu desert či čižmy chelsea) do nového produktového radu bezpečnostnej obuvi. Bezpečnostná obuv Uvex 1 Business si dokáže poradiť so všetkým - štýlové a bezpečné zároveň. Jej atraktívny vzhľad dokonale ladí s elegantným a nenúteným štýlom biznismena. Nový tvar ochrannej kovovej špičky zároveň poskytuje dostatok priestoru aj maximálnu ochranu pre prsty na nohách. Navyše Vás každý model príjemné prekvapí prvotriednym komfortom nosenia - od rána do večera.

Biznis pracovná obuv Uvex

Dokonalý používateľský komfort. Výnimočné ľahká bezpečnostná obuv s moderným biznis vzhľadom sú dostupné vo variantoch S2 a S3 - v štýlovej modrej alebo sivej farbe.

Business pracovná obuv Uvex

Osvedčená bezpečnosť. Extra široká oceľová špička, bezkovová planžeta proti prepichnutiu klincom, ako aj protišmyková podrážka, ktorá takmer o 100% presahuje požiadavky normy v oblasti tlmenia otrasov, poskytujú optimálnu ochranu.

Manažérska pracovná obuv

Priedušné materiály. Vysokopriedušné materiály bez obsahu chrómu a pohodlná antistatická stielka spoločne vytvoria príjemnú klímu pre chodidlá - a to aj pri dlhšom používaní.

Pracovná obuv Uvex pre managerov

Príjemný pocit pri nosení. Inovatívny mikrovelúrový materiál s mäkkou vypchávkou a vložka do topánok s dodatočným tlmením v oblasti päty a prednej časti chodidla zaručujú uvoľnený pocit pri nosení.

Čo majú spoločné všetky modely Uvex 1 Business?

Ľahká a všestranná pracovná obuv
Bezšvový zvršok z moderného materiálu Mikrovelúr
Ergonomicky tvarovaná podošva
Postavené na anatomických kopytách
Moderný a reprezentatívny vzhľad
ESD norma
Antistatická stielka s odvodom vlhkosti
Predstavovanie topánok Uvex 1 Business. Pozrite si aj ďalšie videá na našom YouTube kanáli.