Powered by Smartsupp

Pracovná obuv z kolekcie Uvex 1 patrí k bestsellerom tejto nemeckej značky. Kolekcia ponúka modely v rovnakom dizajne, ale pozmenených prevedeniach. Po stránke vlastností je obuv veľmi vyladená a taktiež ponúka skvelé materiály. Celkovo tu nájdeme 6 modelov: 1x pracovné sandále, 2x pracovné poltopánky perforované (trieda S1), 2x pracovné topánky uzavreté (trieda S2) a jedny uzavreté členkové topánky.

Ak hľadáte niečo lepšie, tak si prezrite aj kolekcie Uvex 1 X-tended Support a Uvex 1 G2. Obidve kolekcie vychádzajú zo základu Uvex 1, avšak kolekcia Support má prídavný ochranný rám z Polyuretánu a kolekcia G2 je postavená na kvalitnejšej a Uvexom patentovanej podošve.

Čo majú spoločné všetky modely Uvex 1?

Ľahká a všestranná pracovná obuv
Bezšvový zvršok z moderného materiálu Mikrovelúr
Ergonomicky tvarovaná podošva
Postavené na anatomických kopytách
Mäkká podšívka na jazyku
ESD norma + nekovová a nevodivá špička
Vymeniteľná antistatická stielka
Predstavovanie topánok Uvex 1 BOA. Pozrite si aj ďalšie videá na našom YouTube kanáli.
Obuv uvex 1

100% účinnejšie tlmenie nárazov. Viacvrstvový tlmiaci systém modelu Uvex 1 pozostávajúci z dvojvrstvovej PU podrážky a komfortnej stielky s optimálnym tlmením nárazov v oblasti päty a prednej časti chodidla je šetrný k Vašej pohybovej sústave. Absorpcia energie pod pätou je takmer o 100% vyššia ako požaduje norma EN ISO 20345.

Pracovná obuv Uvex 1

Spoľahlivá opora a bezpečnosť. Dokonalá stabilita v stoji aj pri chôdzi je rozhodujúca pre bezpečnosť práce. Zvonka viditeľná výstuha päty integrovaná do podrážky poskytuje stabilitu, dobré vedenie a dodatočnú ochranu. Bezpečne obopína chodidlo bez toho, aby obmedzila jeho ohybnosť.

Obuv Uvex 1

Pohodlný dizajn sáry Uvex Monoskin bez nadmerného tlaku. Úplne nekovová sára Uvex Monoskin z najmodernejších mikrovlákien poskytuje vďaka takmer úplne bezšvovému spracovaniu dokonalý komfort nosenia bez tlakových bodov aj pri dlhšom státí.

Uvex 1 Climazone

Štandard Uvex Climazone - pocit pohodlia s dokonalou klímou. Veľkoplošné perforácie, vysokopriedušný materiál zvršku a podšívka z vymedzovacej sieťoviny, ako aj komfortná stielka so systémom odvádzania vlhkosti zabraňujú hromadeniu tepla a zmierňujú nepríjemné potenie.