Powered by Smartsupp

Bezpečnostná obuv Jalas Exalter je dokonalé riešenie pre Vaše najdlhšie a najnáročnejšie pracovné dni. Špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky prostredia a pracovných miest, ktoré vyžadujú vynikajúce ochranné funkcie, ako aj špičkovú ergonómiu a pohodlie.

Bezpečnostná obuv Jalas Exalter si v priebehu rokov získala dôveru a lojalitu nespočetného množstva zákazníkov. Tento model bezpečnostnej obuvi je známy svojim výnimočným komfortom a je trvalo jednou z najpredávanejších možností bezpečnostnej obuvi Jalas. S kolekciou Exalter môžete pracovať sebavedomo a pohodlne s vedomím, že Vaše nohy sú chránené kvalitným produktom navrhnutým tak, aby vydržal aj tie najťažšie pracovné podmienky.

Hlavné prednosti topánok Jalas Exalter

Kolekcia Exalter patrí k technicky najpokročilejším bezpečnostným topánkam na svete. Obuv je skutočne pohodlná a vhodná najmä pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú komfort a pohodlie počas celodenného nosenia.

Vibram podrážka

Vibram podrážka sa vyznačuje vynikajúcou priľnavosťou a neprekonateľnou odolnosťou proti pošmyknutiu.

BOA systém zapínania

Na výber modely s klasickým šnurovaním alebo formou BOA Fit systému.

Viacvrstvová stielka

Stielka Jalas FX3 Supreme poskytuje maximálny komfort a ergonómiu. Tlmiaca pena Poron® XRD™ zabraňuje poraneniam chodidla a chrbta.

Bezpečnostné prvky

Obuv obsahuje hliníkovú špicu a nekovovú PTC planžetu proti prepichnutiu klincom.

Priedušné vnútro

Inovatívne vetracie otvory potiahnuté sieťovinou a priedušná polyesterová podšívka zaisťujú skvelú priedušnosť.

Ortopedická ergonómia

Obuv spĺňa aj ortopedické normy DGUV 112-191 a ÖNORM Z 1259.