Powered by Smartsupp

Internetový obchod s pracovným oblečením pre náročných zákazníkov.

Značka REPRESENT. Workwear predstavuje vstupnú bránu do sveta kvalitného, moderného a značkového pracovného oblečenia. Globálna destinácia pre prvotriedne svetové značky.

Našou prioritou je sústreďovať iba kvalitné značky, preto v Represente nenájdete nekvalitné a lacné veci. Starostlivo vyberáme značky, ktoré si zaslúžia miesto v Represente. Zastrešujeme značky, ktoré majú bohatú históriu, hodnotné know-how, tvoria moderné produkty a posúvajú segment pracovných odevov dopredu.

Vysoko kvalitné, značkové a moderné pracovné odevy
Záruka kvality vďaka bohatým skúsenostiam
Prehľadný a vždy aktualizovaný e-shop s množstvom funkcií
Doručujeme do viac ako 30 krajín
REPRESENT. Workwear

Naša vízia a ciele

AboutYou, Zalando, Boozt, ASOS, FarFetch. Svetové online nákupné strediská, ktoré sa venujú klasickej móde. Každý po svojom, ale spája ich jedna vec - dominujú svojim segmentom, určujú smer a nezľavňujú so svojich požiadaviek.

Teraz sa k ním môže hrdo zaradiť aj REPRESENT ako zástupca pracovnej módy. Naša vízia je jednoduchá:

  • Slúžiť ako vstupná brána do sveta prvotriedneho pracovného oblečenia
  • Oddeliť kvalitné od nekvalitného
  • Reprezentovať náš segment a povzniesť ho na vyššiu úroveň
Kde sa bojuje cenou, nie je miesto pre kvalitu

Lukáš Mitana
zakladateľ REPRESENT. Workwear

Pracovná móda pre moderných a sebavedomých ľudí

Segment pracovných odevov je stále zahalený rúškom akejsi “podružnosti”, kedy človek oblečený v pracovnom odeve predstavuje nižší sociálny status.

Túto všeobecnú dogmu chceme zlikvidovať a začať budovať niečo, čo nášmu segmentu chýba - úroveň. A nielen úroveň produktová, ale predovšetkým aj vyššia úroveň služieb pre zákazníka, modernosti e-shopu a reprezentovania práce ako takej.

Zvláštnu pozornosť venujeme aj našim zákazníkom. V modernom svete sa snažíme vrátiť hrdosť na remeslo a poctivú prácu. Navštevujeme zaujímavých zákazníkov, približujeme ich prácu širšej verejnosti a podporujeme kvalitným oblečením.

Značkové pracovné oblečenie

Investícia do kvality sa dlhodobo vypláca

Na náš trh prinášame viacero noviniek. Okrem výhradne kvalitnej ponuky, otvárame aj otázky ohľadom udržateľnosti a moderného nákupného správania.

Razíme myšlienku, že investovať do kvality sa dlhodobo vypláca.

Investovať do kvalitného oblečenia, ktoré poslúži niekoľko rokov je výhodnejšie ako stále vyhadzovať nekvalitné veci. A výhodnejšie to je nielen pre peňaženku, ale predovšetkým pre životné prostredie.

Považujeme za našu zodpovednosť edukovať trh, nastavovať morálny kompas a pracovať so značkami, ktoré majú rovnaké názory a postoje.

Prémiové pracovné odevy