Powered by Smartsupp

Široký výber značkových montérok od popredných výrobcov. Značkové montérky sú známe svojou kvalitou, štýlom a spoľahlivosťou. Od renomovaných značiek ako Snickers, Payper, Cerva, Promacher a ďalších. Do akej značky montérok sa oplatí investovať?

Čo sú značkové montérky?

Značkové montérky sú kvalitné montérky od renomovaných značiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, moderným dizajnom a prepracovanými detailmi. Pri značkových montérkach je overená kvalita od výrobcu.

Tak, ako v klasickej móde, aj montérky sa môžu rozdeľovať podľa značkovosti. Kvalitnejšie a prémiovejšie montérky pochádzajú od zahraničných značiek, ktoré existujú niekoľko desaťročí a produkujú premyslené a vyladené montérky.

Hlavné výhody značkových montérok

Záruka kvality overenej značky
Historicky stabilné značky s bohatým know-how
Vyladené produkty s množstvom detailov a funkčných prvkov
Možnosť kombinovať s ďalšími produktami z vybranej kolekcie
Dobrá bonita, možnosť výmeny a reklamácie

Ako vybrať značkové montérky?

Pri výbere montérok a pracovných nohavíc sa môžete riadiť obecnými odporúčaniami, ktoré nájdete aj v článku Ako vybrať montérky?. Pri značkových montérkach však ponúkame aj delenie podľa jednotlivých značiek. V aktuálnej ponuke nájdete predovšetkým tieto značky:

  • Snickers - Švédska značka, ktorá funguje od roku 1975. Aktuálne patria montérky Snickers k svetovo najkvalitnejším, predovšetkým kvôli škandinávskej mentalite a neústupčivosti zo svojich nárokov.
  • Payper - Talianska značka vyrába odevy už viac ako 55 rokov a aj keď sa jedná o pomerne starú značku, ich montérky sú veľmi atraktívne a moderné.
  • Cerva - Česká stálica medzi pracovnými odevmi, ktorá existuje už cez 30 rokov. Montérky Cerva sú zárukou kvality a spokojnosti.
  • CXS - Druhá najstaršia česká značka vyrába montérky, ktoré aktuálne patria k najpredávanejším na našom trhu.
  • Ardon - Aj Ardon vyrába kvalitné české montérky. Za 20 rokov existencie vytvorili široké portfólio dobrých montérok a nohavíc.
  • Bennon Promacher - Najmladšia česká značka okrem topánok produkuje aj montérky. V ponuke je zatiaľ zopár modelov, ale jedná sa o veľmi kvalitné a multifunkčné montérky.

Montérky
CXS

Montérky CXS

Značkové montérky aj na YouTube

Spoznajte montérky bližšie a sledujte náš YouTube kanál REPRESENT. Workwear | Česko a Slovensko</a..

Pracovné kraťasy CXS Luxy Tomáš, 100% bavlna, bielePracovné kraťasy CXS Luxy Tomáš, 100% bavlna, biele

Ďalšie varianty

Ďalšie varianty

Základné montérky, montérkové kraťasy, 100% Bavlna, 260 g/m², vzadu do gumy, predné vrecká, bočné vrecko na zvinovací / skladací meter, bočné vrecko na mobil / peňaženku, zadné vrecko s chlopňou, reflexné doplnky

14,90 €
Skladom u dodávateľa
Montérky Ardon 4Xstretch®, biele

Ďalšie varianty

Montérky Ardon 4Xstretch®, biele

Skladom u dodávateľa
47,20 €

Ďalšie varianty

Strečové bavlnené montérkové nohavice, zvýšená pevnosť a odolnosť, Slim Fit strih, vystužené kolená, elastický pás, reflexné prvky, možnosť predĺženia o 5cm, 6 rôznych farieb, kompletná kolekcia

47,20 €
Skladom u dodávateľa
Montérky na traky CXS Stretch, biele

Ďalšie varianty

Montérky na traky CXS Stretch, biele

Skladom u dodávateľa
49,90 €

Ďalšie varianty

Oblúbené strečové montérky na traky, prímes Elastanu, náprsné vrecko s chlopňou, multifunkčné vrecká na oboch stranách, kolená zosilnené 600D Polyesterom, traky s gumou vzadu, reflexné doplnky, 7 rôznych farieb

49,90 €
Skladom u dodávateľa
Montérky CXS Stretch, biele

Ďalšie varianty

Montérky CXS Stretch, biele

Skladom u dodávateľa
45,50 €

Ďalšie varianty

Pánske montérkové nohavice, strečová tkanina umožňujúca voľný pohyb, predné vrecká s vreckom na zips, multifunkčné vrecká na oboch stranách, kolená zosilnené 600D polyesterom s možnosťou vloženia kolenných výstuh, dve zadné vrecká, 8 farieb, kompletná kolekcia

45,50 €
Skladom u dodávateľa