Powered by Smartsupp

Široký výber značkových montérok od popredných výrobcov. Značkové montérky sú známe svojou kvalitou, štýlom a spoľahlivosťou. Od renomovaných značiek ako Snickers, Payper, Cerva, Promacher a ďalších. Do akej značky montérok sa oplatí investovať?

Čo sú značkové montérky?

Značkové montérky sú kvalitné montérky od renomovaných značiek, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, moderným dizajnom a prepracovanými detailmi. Pri značkových montérkach je overená kvalita od výrobcu.

Tak, ako v klasickej móde, aj montérky sa môžu rozdeľovať podľa značkovosti. Kvalitnejšie a prémiovejšie montérky pochádzajú od zahraničných značiek, ktoré existujú niekoľko desaťročí a produkujú premyslené a vyladené montérky.

Hlavné výhody značkových montérok

Záruka kvality overenej značky
Historicky stabilné značky s bohatým know-how
Vyladené produkty s množstvom detailov a funkčných prvkov
Možnosť kombinovať s ďalšími produktami z vybranej kolekcie
Dobrá bonita, možnosť výmeny a reklamácie

Ako vybrať značkové montérky?

Pri výbere montérok a pracovných nohavíc sa môžete riadiť obecnými odporúčaniami, ktoré nájdete aj v článku Ako vybrať montérky?. Pri značkových montérkach však ponúkame aj delenie podľa jednotlivých značiek. V aktuálnej ponuke nájdete predovšetkým tieto značky:

  • Snickers - Švédska značka, ktorá funguje od roku 1975. Aktuálne patria montérky Snickers k svetovo najkvalitnejším, predovšetkým kvôli škandinávskej mentalite a neústupčivosti zo svojich nárokov.
  • Payper - Talianska značka vyrába odevy už viac ako 55 rokov a aj keď sa jedná o pomerne starú značku, ich montérky sú veľmi atraktívne a moderné.
  • Cerva - Česká stálica medzi pracovnými odevmi, ktorá existuje už cez 30 rokov. Montérky Cerva sú zárukou kvality a spokojnosti.
  • CXS - Druhá najstaršia česká značka vyrába montérky, ktoré aktuálne patria k najpredávanejším na našom trhu.
  • Ardon - Aj Ardon vyrába kvalitné české montérky. Za 20 rokov existencie vytvorili široké portfólio dobrých montérok a nohavíc.
  • Bennon Promacher - Najmladšia česká značka okrem topánok produkuje aj montérky. V ponuke je zatiaľ zopár modelov, ale jedná sa o veľmi kvalitné a multifunkčné montérky.

Montérky
CXS

Montérky CXS

Značkové montérky aj na YouTube

Spoznajte montérky bližšie a sledujte náš YouTube kanál REPRESENT. Workwear | Česko a Slovensko</a..

Strečové montérky na traky Promacher Erebos, čierne (Akcia veľ. 50)Strečové montérky na traky Promacher Erebos, čierne (Akcia veľ. 50)

Strečové montérky na traky, Slim Fit strih, elastické traky, elastický pás s gombíkmi, náprsné vrecko na zips, bočné vrecká, vystužené kolená Cordurou, možnosť vložiť kolenné chrániče, reflexné prvky

+ Darček: Pracovné rukavice Bennon Carpos Velcro v hodnote 3,60 €
od 65,40 € 76,90 €
Na sklade