Čo si obliecť na tohtoročné leto 2023? Prezrite si našu ponuku letných montérok. Či už sa jedná o pracovné kraťasy alebo dlhé nohavice v odľahčenej verzií, nájdete tu kompletnú ponuku pracovných nohavíc na leto. Letné montérky môžete doplniť aj o ďalšie oblečenie, ako napríklad polokošele alebo tričká. Na leto sa skvelo hodí Tričko z organickej bavlny, v ktorom Vám bude maximálne príjemne. Ako sa ešte vybaviť na leto?

Letná pracovná obuv

Kvalitná pracovná obuv je najdôležitejšia. V práci sme na nohách niekoľko hodín denne, takže si nohy zaslúžia iba to najlepšie. Šetrenie na lacných topánkach možno krátkodobo ušetrí pár €, ale z dlhodobého hľadiska budú nohy trpieť a výsledok sa dostaví zhoršenou mobilitou v neskoršom veku.

Na leto sa skvelo hodia pracovné tenisky, pracovné sandále alebo rôzne perforované pracovné poltopánky. Do náročných podmienok je stále najvhodnejšia členková obuv, lebo pevne fixuje členok. Samozrejme treba vyberať z ohľadom na Vaše pracovné riziká. Medzi kvalitné a pohodlné bezpečnostné tenisky patria aj fínske Jalasy, konkrétne najnovšia kolekcia Jalas Tempus. Ak nepotrebujete bezpečnostnú špičku, tak siahnite po topánkach s označením O (napr. O1).

Nezabúdajte na ochranu hlavy a OOPP

Ak to Vaše pracovné požiadavky vyžadujú, tak noste pracovné prilby. Vybrať si môžete s krátkym šiltom alebo dlhým šiltom a taktiež rôzne farby. V ponuke máme predovšetkým kvalitné prilby Uvex, ktoré majú aj rôzne formy ventilácie a v práci Vám tak nebude teplo.

Na letné vonkajšie práce sa skvelo hodia aj slnečné pracovné okuliare. Tie Vás hravo ochránia nielen pred zranením oka, ale taktiež pred ostrým slnkom. Všetky pracovné okuliare Uvex majú najvyššiu UV ochranu filter UV 400. Zo slnečných okuliarov si tak stačí vybrať podľa preferencií a dizajnu.

Aké rukavice počas leta?

Výber rukavíc opäť závisí najmä na tom, čo a v akých podmienkach robíte. V prípade bežných prác sú dobrou voľbou napr. pracovné rukavice na presnú prácu alebo rukavice na všeobecnú prácu. Siahnuť môžete aj po obľúbených MaxiFlex rukaviciach alebo si prezrite kategóriu Rukavice do záhrady.