Powered by Smartsupp

Fínska pracovná obuv značky Jalas patrí k špičke vo svojom segmente. Svoju obuv vyvíjajú už viac ako 100 rokov (od roku 1916), vďaka čomu majú neprekonateľné know-how. Za vysokou kvalitou stojí aj skutočnosť, že svoje výrobky vyvíjajú a kompletizujú vo Fínsku. Unikátne patentované materiály, vysoký štandard kontroly a škandinávska mentalita zaručuje kvalitu týchto topánok

Aké technológie nájdeme na pracovnej obuvi Jalas? Ako sa delia jednotlivé kolekcie a ako vybrať najlepšiu obuv Jalas?

Rozdelenie pracovnej obuvi Jalas

Pracovnú obuv Jalas nájdeme vo všetkých bežných kategóriách. Od sandálov, cez tenisky a poltopánky, až po členkové topánky, vysoké topánky alebo čižmy. Najvyhľadávanejšie Jalasy sú v členkových a vysokých modeloch, ale rovnako kvalitné sú aj sandále či tenisky.

Na našom e-shope nájdete obuv Jalas v týchto kategóriách:

Pracovná obuv Jalas

Kolekcie pracovných topánok Jalas

Jalas Heavy Duty

O značke Jalas Fínsko

Firma Ejendals, ktorá vlastní značky Tegera a Jalas, je rodinná firma založená v roku 1949 Valfridom Ejendalom v švédskom meste Leksand. Firma sa spočiatku venovala výrobe rukavíc v miestnom závode. Neskôr sa výroba presunula do zahraničia, ale výskumné, vývojové a testovacie zariadenia zostali v domácom Švédsku. V 70. rokoch bol sortiment rozšírený aj o pracovnú obuv Jalas, čím vznikla skupina Ejendals Group.

Spoločnosť Ejendals je stále rodinná firma, pričom dnes ju riadi Marcus Ejendal, vnuk zakladateľa Valfrida.

Oficiálny web značky: ejendals.com/jalas

Tegera Aréna v švédskom LeksandeTegera Aréna v švédskom Leksande

Inšpirácia od spokojných zákazníkov

Ako vybrať najlepšie topánky Jalas?

Výber správnej pracovnej obuvi závisí predovšetkým na určení typu obuvi, bezpečnostnej triede, materiálovom zložení a osobných preferenciách dizajnu. To platí aj pre Jalasy. Podľa možných bezpečnostných rizík si viete aj sami určiť, či hľadáte sandále, poltopánky, členkovú obuv alebo vysokú obuv.

V danej kategórii môžete hneď za názvom vidieť bezpečnostnú triedu. S1, S2 alebo S3 a prídavné ochrany ako P, SRC, HRO, HI alebo CI. V detaile produktu, alebo za pomoci filtrov, si už viete vybrať aké materiály chcete na obuvi. Moderné mikrovlákno alebo kvalitnú a odolnú kožu? Hliníkovo špičku alebo kovovú? Prečítajte si aj náš obsiahlejší návod Ako vybrať pracovnú obuv Jalas?

Určite odporúčame Koženú pracovnú obuv. Obzvlášť fínska koža je veľmi kvalitná a neporovnateľná s bežne dostupnými topánkami u nás.

Riadiť sa môžete aj podľa kolekcií. Jalas má obuv prehľadne rozdelenú do rôznych kolekcií, ktoré sú obzvlášť tematické. Sú kolekcie, kde sú iba pracovné tenisky, kolekcia s kvalitnými zimnými topánkami alebo prémiová kolekcia s nadštandardnými materiálmi. Prezrite si porovnanie kolekcií na odkaze Kolekcie pracovnej obuvi Jalas.

Prémiový predajca

Autorizovaný predajca Jalas Spoločnosť REPRESENT Workwear, s. r. o. je prémiovým predajcom pracovnej obuvi Jalas. Máte tak 100% záruku profesionálneho servisu vrátane reklamácií, a garanciu nákupu originálnych produktov Jalas z distribučnej siete. Zabezpečujeme kompletnú ponuku, produktové novinky aj poradenstvo.

Doprava od 3 €, zabezpečujeme Česko aj Slovensko

Pracovnú obuv Jalas zabezpečujeme pre celé Slovensko Slovensko aj Česko Česko. Najlacnejšia forma dopravy je odberné miesto Packeta (Zásielkovňa), ktorá je na úrovni 3 €. K dispozícií je aj klasický kuriér na adresu spoločnosťou DPD v cene 5 €.

Forma platby je online platba kartou, prevodom na náš účet alebo dobierka - platba pri preberaní zásielky.

Potrebujete viac informácií?

Prezrite si jednotlivé kolekcie a zistite aké modely sa v nich nachádzajú a aké prednosti ponúkajú. Taktiež si môžete prečítať niektorý z našich pomocných článkov, ktoré sme napísali pre topánky Jalas.


Ako vybrať pracovnú obuv Jalas?

Ako vybrať pracovnú obuv Jalas?

Fínsky výrobca pracovnej obuvi má vo svojom portfóliu viac ako 170 druhov topánok. Všetko úhľadne rozdelené do kolekcii a prepracované do detailov. Prečítajte si náš návod ako vybrať najlepšie pracovné topánky Jalas a získajte lepší prehľad. Celý článok »