Pracovná obuv jalas. Kvalitná pracovná obuv fínskej značky jalas. Nakupujte topánky značky jalas výhodne v Represente.

Fínska pracovná obuv značky Jalas patrí k špičke vo svojom segmente. Svoju obuv vyvíjajú už viac ako 100 rokov (od roku 1916), vďaka čomu majú neprekonateľné know-how. Za vysokou kvalitou stojí aj skutočnosť, že svoje výrobky vyvíjajú a kompletizujú vo Fínsku.

Unikátne patentované materiály, vysoký štandard kontroly a škandinávska mentalita zaručuje kvalitu týchto topánok. 

V našej ponuke nájdete obuv Jalas v klasických kategóriách ako sú pracovné sandále, poltopánky, členková obuv, vysoká pracovná obuv ale aj obľúbené doplnky ako ponožky.

Nenašli ste vhodné topánky? Prelistujte si celý Jalas produktový katalóg.

Pracovná obuv Jalas skladom

O značke Jalas Fínsko

Firma Ejendals, ktorá vlastní značky Tegera a Jalas, je rodinná firma založená v roku 1949 Valfridom Ejendalom v švédskom meste Leksand. Firma sa spočiatku venovala výrobe rukavíc v miestnom závode. Neskôr sa výroba presunula do zahraničia, ale výskumné, vývojové a testovacie zariadenia zostali v domácom Švédsku. V 70. rokoch bol sortiment rozšírený aj o pracovnú obuv Jalas, čím vznikla skupina Ejendals Group.

Spoločnosť Ejendals je stále rodinná firma, pričom dnes ju riadi Marcus Ejendal, vnuk zakladateľa Valfrida.

Oficiálny web značky: ejendals.com/jalas

Tegera Aréna v švédskom LeksandeTegera Aréna v švédskom Leksande

Oficiálny predajca obuvi Jalas

Spoločnosť REPRESENT Workwear, s. r. o., so sídlom Klčové 2090/40, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, je autorizovaným distribútorom pracovnej obuvi Jalas.

Prevádzkujeme e-shop www.representworkwear.sk, kde sústreďujeme výhradne prémiové a kvalitné značky pracovných odevov. Zameriavame sa na náročných zákazníkov a posúvame segment pracovných odevov dopredu.

Značka REPRESENT. predstavuje vstupnú bránu do sveta kvalitného, moderného a značkového pracovného oblečenia. Prečítajte si viac v sekcií O nás.

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť s výberom vhodnej obuvi, naceniť objednávku alebo niečo vysvetliť? Obráťte sa na nás a radi Vám pomôžeme. Kontaktovať nás môžete:

  • formulárom na stránke Kontakt
  • e-mailom na info@representworkwear.sk
  • telefonicky na 0910 34 88 02