Powered by Smartsupp

Pracovné oblečenie Helly Hansen. Oficiálny predajca prémiovej nórskej značky pracovných odevov Helly Hansen.

Kvalitné pracovné odevy Helly Hansen aj na Slovensku. Pracovné nohavice, bundy, mikiny, tričká, ale aj topánky, reflexné oblečenie a rôzne doplnky.

Nórska značka Helly Hansen patrí k najstarším značkám. Svoju cestu začala už v roku 1877 a funguje dodnes. Za viac ako 140 rokov sa vyprofilovala na prémiovú značku nielen pracovného oblečenia. Ikonické HH môžete poznať predovšetkým zo športového či námorníckeho segmentu. A vďaka vysokým nárokom na kvalitu a použité materiály, patrí aj v týchto segmentoch medzi špičku.

Ako vyzerajú skutočne dobré pracovné odevy a ako vybrať najlepšie montérky Helly Hansen?

Rozdelenie Helly Hansen

Pracovné odevy Helly Hansen nájdeme v každej kategórií. Základom sú montérky, no túto značku nájdem aj medzi bundami, mikinamy, tričkami, termo oblečením, reflexným oblečením a pár modelov aj v pracovnej obuvi.

Na našom e-shope nájdete Helly Hansen v týchto kategóriách:

Pracovné odevy Helly Hansen

Kolekcie pracovných odevov Helly Hansen

Helly Hansen používa prehľadné rozdelenie svojich produktov do jednotlivých kolekcií. Kolekcie taktiež určujú kvalitu, prevedenie či ponuku farieb. Viac sa o danej kolekcií dočítate po kliknutí na odkaz.

Kompletná ponuka kolekcií pracovných odevov Helly Hansen:

Zoznam kolekcií reflexného oblečenia Helly Hansen:

Kolekcie pracovných odevov Helly Hansen

O značke Helly Hansen Nórsko

Prémiová značka pracovných odevov Helly Hansen patrí k najstarším a najhodnotnejším značkám v našom segmente. Svoju príbeh totižto píše od roku 1877.

Všetko to začalo nórskym námorníkom menom Helly Juell Hansen. Ten, pri snahe ochrániť svoju posádku pred nepriaznivými podmienkami severu, začal vyrábať nepremokavé oblečenie z hrubého plátna napusteného lanovým olejom.

Postupom času sa výroba rozširovala a začali sa zbierať prvé patenty. Helox - vodeodolný materiál na báze PVC, Fiberpile - prvý fleece (flísový materiál), Lifa - technické termoprádlo, Helly Tech - vodeodolné a priedušné membrány, H2Flow - moderné riešenie termoregulácie, Lifaloft - tepelná izolácia či BRZ - nová technológia vetrania.

Pracovné odevy Helly Hansen patria k svetovej špičke oprávnene. So svojim škandinávskym prístupom vyrábajú prémiové a prestížne pracovné odevy pre náročných zákazníkov. Rovnako kvalitným oblečením je značka veľmi známa a uznávaná aj v jachtárskom alebo lyžiarskom prostredí.

Oficiálny web značky: hhworkwear.com

Inšpirácia od spokojných zákazníkov

Ako vybrať najlepšie montérky Helly Hansen?

Montérky HH, tak ako celá ponuka oblečenia, sú prehľadne rozdelené do rôznych kolekcii. Tie určujú napríklad materiálové zloženie či vlastnosti. Kompletný prehľad nohavíc vrátane materiálov a vlastnosti nájdete na odkaze Montérky Helly Hansen - kompletný prehľad.

Vybrať si môžete z dlhých aj krátkych nohavíc. Z krátkych sú na výber 3/4 nohavice s možnosťou vloženia kolenných chráničov alebo klasické pracovné kraťasy.

Helly Hansen väčšinu svojich modelov rozdeľuje na 3 úrovne výbavy, s označením Service, Work a Construction. Zatiaľ čo Service sú základné nohavice, Construction obsahujú aj prídavné remeselnícke vrecká, možnosť vkladania kolenačiek či krajšie logo. Takéto delenie výbavy nájdeme vo väčšine kolekcii.

Ďalším benefitom, ktorý ponúkajú montérky Helly Hansen je kombinácia materiálov. Pri každom produkte preto nájdeme hlavný materiál, vedľajší materiál a výstuž (zosilnenie). Zatiaľ čo ekonomické modely ponúkajú základné zloženie 65% Polyester a 35% bavlna, prémiové modely ponúkajú kombináciu bavlny, Polyesteru, Elastanu a Polyamidu. Takto vzniká veľmi pohodlný a elastický materiál, ktorý označujeme aj strečový, resp. 4-cestný streč (kedy je látka roztiahnuteľná do všetkých 4 smerov). Kolekcie Helly Hansen sa tak rozdeľujú hlavne v pomerne použitých materiáloch.

Na rozdiel od ostatných svetových predajcov HH, v Represente ponúkame rozsiahle produktové detaily a parametre, ktoré môžete vďaka funkcií Porovnávača porovnávať. Okamžite tak zistíte, aký je medzi jednotlivými montérkami rozdiel a ktoré si vybrať. Na Vás zostane už len voľba farby.

Autorizovaný distribútor

Autorizovaný predajca Helly Hansen Spoločnosť REPRESENT Workwear, s. r. o. je autorizovaný predajcom pracovných odevov Helly Hansen. Máte tak 100% záruku profesionálneho servisu vrátane reklamácií, a garanciu nákupu originálnych produktov Helly Hansen z distribučnej siete. Zabezpečujeme kompletnú ponuku, produktové novinky aj poradenstvo.

Doprava od 3 €, zabezpečujeme Česko aj Slovensko

Pracovné odevy Helly Hansen zabezpečujeme pre celé Slovensko Slovensko aj Česko Česko. Najlacnejšia forma dopravy je odberné miesto Packeta (Zásielkovňa), ktorá je na úrovni 3 €. K dispozícií je aj klasický kuriér na adresu spoločnosťou DPD v cene 5 €.

Forma platby je online platba kartou, prevodom na náš účet alebo dobierka - platba pri preberaní zásielky.

Potrebujete viac informácií?

Prezrite si jednotlivé kolekcie a zistite aké modely sa v nich nachádzajú a aké prednosti ponúkajú.