Powered by Smartsupp

Pracovná obuv Bennon predstavuje štandardnú a ekonomicky prijateľnú pracovnú obuv. Vhodná je najmä pre ľudí, ktorí hľadajú lacnejšiu obuv alebo nenáročnú obuv na občasné nosenie. Čo všetko ponúka pracovná obuv Bennon?

Čo je pracovná obuv Bennon?

2009, Česko Česko

Pracovná obuv Bennon je výrobca pracovnej obuvi z českého obuvníckeho mesta Zlín. Bennon sa výrobe pracovnej obuvi venuje už viac ako 15 rokov, počas ktorých sa značka etablovala ako kvalitná pracovná obuv na všestranné použitie.

V poslednej dobe je Bennon aktívny aj v segmente pracovných odevov, v ktorých vyrába kvalitné a veľmi obľúbené oblečenie, predovšetkým Promacher Erebos montérky. Doplnkovo značka ponúka aj pracovné rukavice.

Hlavné výhody pracovnej obuvi Bennon

Česká značka z Baťovho obuvníckeho mesta Zlín
Cenovo atraktívne modely
Široká ponuka, prevažne sandále a poltopánky
Jedny z najpredávanejších značiek pracovnej obuvi na SK/CZ trhu
Rýchla dostupnosť

Pracovná obuv Bennon - základné rozdelenie

Českú obuv Bennon môžeme nájsť v rôznych kategóriách. Od pracovných sandálov, cez poltopánky a členkovú obuv, až po vysokú obuv alebo napr. aj trekingovú obuv.

Pracovná obuv Bennon - ako sa zorientovať v ponuke?

Český Bennon ponúka množstvo topánok. Najrýchlejšie sa v celej ponuke zorientujete vďaka filtrom podľa typu obuvi. Či už preferujete otvorené sandále, klasické topánky alebo niečo vyššie, tak v jednotlivých kategóriách nájdete zaradenú obuv od Bennonu.

Následne si všímajte bezpečnostnú triedu, ktorá môže byť S1, S1P alebo S3. Bezpečnostná trieda určuje výbavu topánky. Zatiaľ, čo trieda S1 obsahuje bezpečnostnú špičku, trieda S1P ma pridanú aj planžetu proti prepichnutiu klincom. Najvyššia trieda S3 obsahuje všetko, čo predchádzajúce triedy, a navyše ponúka aj uzavretý a vodeodolný zvršok obuvi. Číslo triedy nájdete v názve produktu.

V ďalšom filtrovaní sa môžete zamerať na materiály. Cena sa môže líšiť v prípade koženej obuvi, ktorá je drahšia, alebo v prípade lepších materiálov na podošve či bezpečnostných prvkov. Použité materiály a ďalšie detaily nájdete pri každom produkte zvlášť.

Pár tipov na dobrú pracovnú obuv Bennon

Vybrať si z ponuky desiatok topánok nie je vôbec ľahké. Využite preto pár našich tipov na dobré pracovné topánky Bennon. Jedná sa o často predávané modely s dobrými vlastnosťami, nízkymi reklamáciami a výborným pomerom cena / kvalita.

Všetky podkategórie

Najpredávanejšie

1.
Sandále s bezpečnostnou špičkou • Ideálne do výroby, skladu, haly • Česká obuv Bennon+ Darček: Pracovné rukavice Bennon Carpos Velcro v hodnote 3,60 €
51,90 €
2.
Ľahké pracovné topánky • Zvršok z mikrovlákna • Oceľ. špička • ESD + Darček: Pracovné rukavice Bennon Carpos Velcro v hodnote 3,60 €
33,50 €
3.
Nubuková hovädzia koža • Vodeodolná koža Vibram podošva • Voľnočasová obuv+ Darček: Kvalitné pracovné rukavice Bennon Kalytos v hodnote 11,90 €
96,50 €