Powered by Smartsupp

Aktualizované •

Pracovná, resp. bezpečnostná obuv, sa vyberá predovšetkým podľa prostredia, v ktorom sa používa, a bezpečnostnej triedy, ktorú dané prostredie vyžaduje. Rozdielna obuv sa vyžaduje napr. vo výrobnej hale či sklade, a iná zasa v ťažkom priemysle. Prezrite si náš návod ako vybrať najlepšiu pracovnú obuv.

Základné parametre pri výbere pracovnej obuvi

Základné rozdelenie pracovnej obuvi

Pracovné sandále, sú klasické pracovné / bezpečnostné topánky, ale v otvorenom a dobre vetranom prevedení. Pracovné sandále nájdeme najčastejšie vo vnútorných prostrediach ako haly, výroba, sklady a podobné.

Otvorená a dobre vetraná obuv
Vhodná na leto alebo vnútorné prostredia
Môže obsahovať špicu aj planžetu proti klincom

Pracovné tenisky sú skvelou alternatívou pracovnej obuvi pre moderných a mladých ľudí, a taktiež ľudí, ktorí si vážia seba a svoje zdravie. Jedná sa o pracovnú obuv v športovom a atraktívnom dizajne.

Moderné pracovné topánky
Športový dizajn
Spĺňajú všetky bezp. normy a triedy

Pracovné poltopánky patria medzi najpredávanejšiu pracovnú obuv. Jedná sa o klasické topánky, ktoré majú všestranné použitie.

Napredávanejšia kategória obuvi
Môžu byť uzavreté aj otvorené (perforované)
Všestranná pracovná obuv

Členková obuv

Členková pracovná obuvČlenková pracovná obuv

Členková pracovná obuv patrí medzi najpredávanejší typ bezpečnostnej obuv, vzhľadom na výbornú fixáciu členkov a chodidla samotného. Pracovná obuv členková je vhodná do exteriérov a náročných terénov, kde vyžadujete pevnú nohu.

Všestranná pracovná obuv
Výborné fixuje členok a spevňuje nohu
Vhodné do náročnejších terénov

Pracovná obuv podľa ceny aj značky

Zákazníci najčastejšie vyberajú pracovnú obuv podľa ceny alebo značky. Či už máte predom stanovený rozpočet alebo máte svoju obľúbenú značku, pripravili sme pre Vás rýchle rozdelenie topánok podľa týchto parametrov. Pracovnú obuv môžete vyberať nielen podľa ceny alebo podľa značky, ale taktiež ponúkame rozdelenie podľa bezpečnostnej triedy, podľa vlastností alebo podľa profesie.

Pracovná obuv podľa ceny

Máte pevne stanovený rozpočet alebo Vám prispieva zamestnávateľ na povinný pracovný odev a obuv? Vyberajte z našej ponuky na základe nastavených cenových kategórií. V nich nájdete topánky, ktoré cenovkou neprekračujú danú kategóriu.

Pracovná obuv podľa značky

Máte svoju obľúbenú značku alebo práve naopak, nejakú neobľúbenú, ktorú chcete vymeniť za inú? Vyberajte pracovnú obuv podľa značky. Dobrú značku Vám mohol niekto odporučiť alebo sami chcete vyskúšať niečo nové.