Powered by Smartsupp

Aktualizované •

Rozhodli ste sa pre kúpu nových pracovných montérok a neviete si vybrať, aké sú tie najlepšie? Prečítajte si náš návod ako vybrať montérky a získajte prehľad o tom, čo sú aktuálne trendy, čo všetko trh ponúka a na aké parametre by ste sa mali zamerať.

Základné parametre pri výbere montérok

Základné rozdelenie montérok

Nové montérky môžete vyberať podľa viacerých faktorov. Niektorí zákazníci sa rozhodujú podľa ceny, iní podľa obľúbenej značky alebo podľa vlastností, aké by mali montérky mať. Na úvod však treba vybrať typ. Montérky rozdeľujeme na 3 podkategórie - klasické nohavice do pása, montérky na traky a pracovné kraťasy.

Montérky do pása

Montérky do pásaMontérky do pása

Klasické montérky, alebo tiež známe ako montérky do pása, sú najbežnejšou súčasťou každého pracovného odevu. Klasické pracovné nohavice sú praktické a vyznačujú sa pohodlnosťou a funkčnosťou. Ich hlavnou výhodou je pás s reguláciou šírky, čo umožňuje prispôsobiť ich presne podľa potreby. Montérky do pása sú ideálne pre rôzne pracovné aktivity, kde je potrebná voľnosť pohybu a zároveň ochrana a praktické využitie.

Klasické montérky
Najčastejšia súčasť pracovného odevu
Môžu mať rôzne vlastnosti

Montérky na traky

Montérky na trakyMontérky na traky

Montérky na traky sú štýlové a praktické pracovné odevy, ktoré kombinujú pohodlie s funkčnosťou. Ich charakteristickým znakom sú traky, ktoré umožňujú pohodlné a bezpečné nosenie Tieto nohavice sú ideálne pre rôzne pracovné aktivity, kde je potrebná voľnosť pohybu a zároveň ochrana Montérky na traky sú obľúbené aj pre svoje náprsné vrecko.

Traky cez ramená na pohodlnejšie nosenie
Lepšie kryjú oblasť krížov
Nepadajú a nie je treba opasok

Montérkové kraťasy

Montérkové kraťasyMontérkové kraťasy

Pracovné kraťasy, alebo tiež montérkové kraťasy či pracovné šortky, sú ideálne na letné práce alebo aj celoročne do takých pracovísk, kde sú kraťasy vhodné. Najčastejšie sa jedná o skrátenú verziu dlhých montérok a poznáme buď klasické šortky alebo 3/4 šortky, ktoré majú navyše aj kolenné chrániče.

Môžu byť klasické kraťasy alebo 3/4 kraťasy
Vhodné na leto alebo vnútorné prostredia
Dobre vetrané a pohodlné

Montérky podľa ceny aj značky

V ponuke máme stovky produktov a desiatky rôznych značiek, od bežných česko-slovenských až po svetové prémiové značky. Najčastejším pomocníkom pri výbere je cena, preto sme vytvorili zvlášť kategóriu a môžete si tak vybrať Montérky podľa ceny. Veľa ľudí však vyhľadáva aj podľa rôznych vlastností či značiek, preto sme mysleli aj na nich a môžete si vybrať kategóriu Montérky podľa vlastností či Montérky podľa značky.

Montérky podľa ceny

Výborným pomocníkom je vyberač podľa ceny. Máte určitý cenový limit, ktorý chcete minúť na nové montérky? Vyberte si presne také, aké chcete. Či už Vám stačia lacnejšie montérky, niečo zo strednej triedy alebo hľadáte prémiovosť a profesionalitu, tak máme ponuku pre každého. Cena často určuje kvalitu, preto môžete ľahko postupovať do vyšších alebo nižších cenových kategórií.

Montérky podľa značky

Máte svoju obľúbenú značku? Alebo naopak, neobľúbenú, a radi by ste vyskúšali niečo nové? Prezrite si kompletnú ponuku montérok podľa danej značky. Na výber máte domáce značky a taktiež aj svetových výrobcov.

Montérky CXS

Montérky CXS

Na čo sa zamerať pri výbere montérok?

Montérky môžete vyberať podľa toho, či sa Vám páčia, ale taktiež aj podľa špecifických vlastností. Ktoré parametre je dobré sledovať?