Vonné vrecká SmellWell

Získajte švédsku novinku, vonné vrecká SmellWell, zdarma k objednávke pracovnej obuvi. K novým topánkam tak získate voňavé vrecká absorbujúce vlhkosť a zápach z topánok.

Čo sú vrecká SmellWell?

Švédska značka SmellWell vyrába vonné vrecká, ktorá absorbujú vlhkosť a zápach. Vhodné sú tak nielen do topánok či športovej tašky, ale napr. aj do šatníku, skrine či do auta.

Vrecúška SmellWell nefungujú len na báze prekrytia zápachu peknou vôňou. Oni napomáhajú prevencii pred rozmnožovaním baktérií, ktoré zápach v skutočnosti spôsobujú. A to tak, že z topánok alebo športovej výstroje absorbujú vlhkosť, ktorá vytvára ideálne prostredie pre tvorbu baktérií. Jednoducho stačí vrecúška vložiť do obuvi alebo športovej výstroje a nechať určitý čas, napríklad cez noc, pôsobiť. Trvanlivosť vrecúšok je do 6 mesiacov od rozbalenia zo sáčku.

Vrecká obsahujú aktívne uhlie z bambusu, ktoré sa stará o vlhkosť, a soli a minerály so silnými hygroskopickými vlastnosťami, ktoré zanechávajú príjemnú vôňu.

Objavte všetky dizajny vrecúšok SmellWell

Októbrová akcia: Získajte balenie SmellWell k objednávke obuvi nad 150€ zdarma!

Pripravili sme si pre vás akciu na mesiac október, počas ktorej budeme vonné vrecká SmellWell pribaľovať ku každej objednávke, ktorá obsahuje pracovnú obuv a jej celková hodnota prevyšuje min. 150 €

Vrecká dávame náhodne, podľa dostupnosti jednotlivých variant. Kompletnú ponuku nájdete v kategórií Deodorizéry a vône.

Vonné vrecká SmellWell v pracovnej obuvi Uvex

Prezrieť celú ponuku Pracovnej obuvi

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek