Powered by Smartsupp
Uvex a HexArmor výpredaj

Získajte prémiové pracovné rukavice za bezkonkurenčné ceny. Nemecký uvex vypredáva skladové zásoby za fantastické ceny. Niektoré produkty vypredáva aj americký HexArmor.

Vybrané Uvex modely so zľavou 50%

Pracovné rukavice Uvex patria k obľúbeným, najmä vďaka vysokej kvalite a výbornej citlivosti v prstoch. Ponuku nemeckej značky tvoria predovšetkým máčané rukavice - či už na presnú prácu, protiporézne, alebo chemické rukavice.

V aktuálnom výpredaji Uvex ponúka protiporézne rukavice uvex Phynomic C3 a pletené rukavice s terčíkmi uvex unipur carbon.
V 50% zľave nájdeme aj chemicky odolné rukavice uvex profastrong NF33, uvex u-chem 3100 alebo nitrilové jednorázové rukavice uvex u-fit strong N2000, balenie 50 ks.

Amerika na Slovensku: HexArmor so zľavou 25%

Americká spoločnosť HexArmor vyrába špecifické rukavice. A špecifické sú svojou nadmernou odolnosťou, kedže sa jedná o skutočne dobré rukavice. Ich dizajnom sa v tuzemsku inšpirovala nejedna značka.

Rukavice HexArmor máme taktiež v našej ponuke, prednostne však výpredajové modely HexArmor Hex1® 2131, HexArmor Helix® 2065a HexArmor Helix® 2082.

Výpredaj je do vypredania zásob

Výpredaj prebieha na strane výrobcu, teda UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG. Dostupnosť zásob overujeme a Vaše objednávky rezervujeme.

Výpredaj prebieha do vyprázdnenia zásob. Prezrite si kompletnú ponuku výpredajových pracovných rukavíc.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek