Powered by Smartsupp

Kvalitné gumáky Dunlop

Cenovo atraktívny model z obľúbeného materiálu Purofort, ktorý má štíhly dizajn a vyrába sa vo verzií so špičkou aj bez.

Odolné do -20°C aj proti porezaniu

Gumáky Dunlop Purofort FieldPRO majú skutočne zaujímavý výpis vlastností. Gumáky sú z unikátneho materiálu Purofort, preto sú veľmi ľahké a dokážu odolať teplote do -20°C bez akejkoľvek podšívky či zateplenia. O všetko sa stará materiál. Nahliadnite do nášho slovníka pojmov a prečítajte si Čo je Purofort?

Okrem toho majú gumáky protišmykovú podošvu, absorpciu energie v oblasti päty (pri dopade) a antistatické vlastnosti. To je štandardný základ.

Moderné pracovné gumáky Dunlop FieldPRO však ponúkajú navyše aj izoláciu proti zime (norma CI, izolačná vrstva v podošve), protiporéznu ochranu a výborne vodeodolné vlastnosti. V prípade bezpečnostnej verzie majú gumáky navyše aj oceľovú špičku a planžetu proti prepichnutiu klincom.

Vodedolné gumáky Dunlop

Štíhly Sneaker fit dizajn

Na vybraných modeloch používa Dunlop tzv. Sneaker fit, čo sa dá doslova preložiť ako teniskový strih. Ten sa prejavuje užším prevedením, čo však nemusí vyhovovať každému.

Gumáky sa ľahko nazúvajú a vďaka užšej časti v oblasti priehlavku výborne sedia na nohe. Taktiež sa vôbec nevyzúvajú počas chodenia a ponúkajú vysoký komfort aj počas celého dňa.

Prečítajte si náš článok Gumáky Dunlop: Aký je rozdiel medzi strihom Classic Fit a Sneaker Fit?

Pracovné gumáky Dunlop

Verzia bez špičky aj Full Safety do -50°C

Model Dunlop FieldPRO ponúkame v štandardnej zelenej, žltej a čiernej farbe.

Čo sa týka prevedenia, je verzia bez špičky a verzia so špičkou. Verzia s bezpečnostnou špičkou sa dokonca robí aj v špeciálnej verzii Thermo+, kedy majú gumáky upravený materiál, podošvu s robustnejším dezénom a zvládne tak teplotu až do -50°C.

Gumáky sú tak vhodné ako na voľnočasové nosenie, tak aj do extrémne náročných prostredí. Obľúbené sú hlavne v segmentoch ako lesníctvo, baníctvo, stavebníctvo, chemický priemysel, práca v tuneloch, ťažba dreva či chov dobytka a zvierat.

Klasická verzia

Gumaky Dunlop FieldPro s5
 • Tri farby: zelena, žltá, čierna
 • Oceľová špička aj planžeta proti prepichnutiu
 • Purofort izolácia do -20°C
 • Vhodná na celoročné nosenie

Verzia s úpravou Thermo+

Zelené gumáky Dunlop FieldPro Thermo+
 • Dve farby: zelená, oranžová
 • Kompozitová špička aj planžeta proti klincom
 • Robustná podošva, odolná do -50°C

Verzia bez špičky a bez Thermo+

Gumáky Dunlop FieldPro bez špice
 • K dispozícií iba zelená farba
 • Bez ochrannej špičky a planžety proti prepichnutiu
 • Purofort izolácia do -20°C
 • Vhodná na celoročné nosenie

Gumáky nájdete u nás aj detailne rozpracované vo videu. Prezrite si našu tvorbu a spoznajte gumáky Dunlop FieldPRO S5 bližšie.

Prejsť na detail produktu Dunlop FieldPRO

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek