Powered by Smartsupp

Akcia na pracovné rukavice Tegera

Využité výhodnú ponuku a získajte prémiové rukavice Tegera v zľavnenej cene. Akcia sa vzťahuje iba na skladové modely a trvá do vypredania zásob.

Švédske rukavice Tegera

Rukavice Tegera, možno nie úplne známe v našom regióne, sa vyvíjajú a vyrábajú už viac ako 70 rokov. Táto prémiová značka vyrába iba rukavice a bohaté know-how je tu rozhodne poznať. Oproti bežným rukaviciam, ktoré kúpite v hobby marketoch, sú neporovnateľne kvalitnejšie a majú množstvo benefitov, ako napr. lepšia ergonómia, kvalitnejšie materiály, detailné prevedenie.

Keďže sa jedná o švédsku značku, tak medzi najzaujímavejšie modely patria zimné rukavice a kožené rukavice. Zimné modely si Švédi vyvíjajú pre svoje dlhé zimy. Takéto rukavice sú zateplené modernými materiálmi, ruka dobre dýcha a rukavice sú veľmi odolné a zároveň ohybné. Kožené rukavice spomíname preto, lebo Škandinávia ponúka najlepší trh s kožou, čo sa odráža aj na kožených výrobkoch. Vysokokvalitná koža spolu s Švédskou mentalitou je záruka skutočne dobrých rukavíc.

Švédske rukavice Tegera

Tegera je však známa aj pre svoje kolekcie Tegera Infinity a Tegera PRO. Tegera Infinity predstavuje pletené máčané rukavice s dokonalým citom v prstoch. Nájdeme ju ako základné povrstvené rukavice, tak aj oleju vzdorné a veľmi obľúbené protiporézne rukavice. Na tie používajú zmes rôznych moderných materiálov, vďaka čomu má rukavice vysokú úroveň odolnosti proti porezu a taktiež je veľmi ohybná. Kolekcia Tegera PRO predstavuje prémiovú kolekciu rukavíc z najmodernejších a patentovaných materiálov. Dôraz je taktiež na prevedení, ergonómií a detailoch.

Akcia na skladové zásoby

Aktuálne prebieha akcia -15% z bežnej maloobchodnej ceny na všetky skladové modely, a trvá do vypredania zásob.

Poznáte svoju veľkosť? Pri niektorých modeloch zostali už len vybrané veľkosti, preto môžete využiť priložený filter a prezrieť si akciové rukavice skladom vo Vašej veľkosti: 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11.

Prezrieť celú ponuku akciových rukavíc

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek