Powered by Smartsupp

Pracovné odevy Strauss partner Euro 2024

Po hokejovom šampionáte uvidíme obľúbenú nemeckú značku pracovných odevov na ďalšej veľkej športovej udalosti: Majstrovstvá Európy vo futbale 2024.

Majstrovstvá 2024 sa hrajú v Nemecku

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024, alebo skrátene iba Euro 2024, sa budú hrať na 10 nemeckých štadiónoch od 14. júna do 14. júla 2024. Pred 5 rokmi vyšlo Nemecko, ako hostiteľ pre šampionát, po tajnom hlasovaní výkonného výboru UEFA. Ten určil Nemecko 12 hlasmi, zatiaľ čo druhý kandidát - Turecko - získalo len 4 hlasy.

Prečítajte si aj článok: 5 značiek rovnakých alebo lepších ako nemecký STRAUSS.

24 týmov sa proti sebe utká na štadiónoch v mestách: Berlín, Mníchov, Dortmund, Gelsenkirchen, Stuttgart, Hamburg, Düsseldorf, Kolín nad Rýnom, Frankfurt a Lipsko. Kvalifikácia sa uskutoční od marca do novembra 2023 a play-off v marci 2024.

Uefa Euro 2024 rozpis zápasovRozpis zápasov si môžete aj stiahnuť - Stiahnuť rozpis zápasov Euro 2024

Ďalšie partnerstvo po Metallice a filme Rýchlo a zbesilo

Nemecký Strauss patrí aktuálne k najznámejšej značke pracovného oblečenia, predovšetkým kvôli masívnej marketingovej kampani. Cenovo a kvalitovo patria do prémiového segmentu a u ľudí sú najobľúbenejšie montérky z kolekcie motion 2020. Zipsové vetranie na zadných stehnách či odvážne farebné kombinácie sú pre nemeckého pštrosa charakteristické. Existujú však aj lepšie značky. Ktoré? Prečítajte si náš článok 5 značiek rovnakých alebo lepších ako nemecký STRAUSS.

Strauss sa v poslednej dobe vydal cestou partnerstiev a očividne mu to vychádza. Na oficiálnom webe si stále môžete kúpiť produkty z kolekcie Strauss x Metallica, kedy sa spojili so známou americkou heavy metalovou skupinou. Druhou zaujímavou kolaboráciou bolo spojenie s filmovou ságou Rýchlo a zbesilo (originálne The Fast and the Furious), z ktorej vzišla kolekcia THE FAST & FURIOUS X STRAUSS COLLECTION - taktiež dostupná na webe, aj keď už je väčšina produktov vypredaná.

Oficiálny partner pre pracovné odevy

Ako Strauss uvádza: "Strauss je oficiálnym partnerom pracovného oblečenia na UEFA EURO 2024™ v Nemecku" Straussové montérky by sme tak mali nájsť na všetkých, ktorí sa pričiňujú na práci na majstrovstvách.

Samozrejmosťou je aj limitovaná kolekcia na webe, v ktorej sa nachádzajú dlhé nohavice a kraťasy, pre mužov aj ženy. Každý kúsok z kolekcie EURO2024 je však limitovaný na 2024 kusov.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek