Termo oblečenie Helly Hansen Workwear Lifa

Zima už klope na dvere a práca vonku je čoraz náročnejšia. Ako sa najlepšie pripraviť, keď trávite veľa času na zime?

Funkčné termo od Helly Hansen

Pracovné odevy Helly Hansenzárukou kvality už viac ako 140 rokov. Značka vyrába prémiové a vysokokvalitné pracovné odevy, vrátane nohavíc, búnd, mikín, reflexných odevov, pracovnej obuvi a samozrejme aj spodnej vrstvy, teda termo oblečenia.

A práve spomínané termo je zaujímavé, keďže si ho Nóri robia na základe svojich geografických podmienok. Dlhé suché zimy a drsné podmienky dali za vznik technológií LIFA.

Termo oblečenie Helly Hansen LIFA

Čo je LIFA? LIFA® je špeciálna technológia tkania, ktorá bola prvý krát použitá v 70. rokoch 20. storočia a od tej doby sa neustále vyvíja. Základnými funkciami sú systém riadenia vlhkosti a zateplenie. LIFA® odvádza pot z tela skrz látku až na jej povrch, odkiaľ sa vyparuje. V roku 2006 sa podarilo technológiu LIFA® skombinovať dohromady s vlnou Merino a vytvoriť tak najlepšie spodné prádlo na trhu.

LIFA® vlákna sú hydrofóbne a voda sa nevsakuje dovnútra. Vlákna sú použité na vnútornej strane spodného prádla, čo predstavuje vrstvu najbližšie k pokožke. Pokiaľ je táto prvá vrstva skombinovaná s druhou vrstvou, ktorá je tiež hydrofóbna, tak sa pot transformuje do tejto vrstvy a z nej sa odparuje. To Vám zaručí, že budete v teple, suchu a pohodlí.

Termo oblečenie nórskej značky Helly Hansen

V ponuke sú 4 rôzne druhy temo oblečenia s technológiou LIFA®. Skladom aktuálne držíme základnú verziu, ktorej dôverujú profesionáli po celom svete a ktorá poskytuje teplo a izoláciu v chladnom počasí. Najlepšie je, keď sa navrství pod iný odev, pretože odvádza vlhkosť od pokožky a zaisťuje, že zostanete v teple, suchu a pohodlí.

Ak Vás zaujímajú aj ďalšie možnosti, aké termo Helly Hansen používa, tak si prečítajte aj Termo oblečenie Helly Hansen - Kompletný prehľad.

Predstavenie spodnej vrstvy Helly Hansen LIfa na našom YouTube kanáli

Kompletná ponuka skladom

Základná spodná vrstva, Helly Hansen - LIFA obsahuje jedny spodky a tri rôzne vrchné časti: tričko s krátkym rukávom, tričko s dlhým rukávom a dlhé tričko s polzipsom. Podľa osobných preferencií si už stačí vybrať, čo Vám najviac vyhovuje.

Prezrieť celú ponuku Helly Hansen Lifa

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek