Prémiové pracovné odevy

V poslednej dobe sa čoraz viac ľudí zaujíma o to, aby dobre vyzerali aj pri práci. Remeselníci, mechanici, zvárači, ale aj bežní chalupári či hobby majstri. Doba plechových montérok skončila a do popredia sa dostávajú štýlové a značkové pracovné odevy.

Nieje to len o značke, ale o materiáloch a prevedení

Kvalitné pracovné odevy poznáte hlavne vďaka materiálom a prevedeniu. To sa odlišuje hneď na dotyk a prvé oblečenie. Zatiaľ čo menej kvalitné oblečenie je plechové a ťažkopádne, prémiové je flexibilnejšie a ušité s väčším dôrazom na pohodlie. Môžu za to aj lepšie výrobné podmienky a skúsenejší dizajnéri. Výsadou týchto odevov sú napríklad strečové montérky, funkčné technické tričká či nepremokavé bundy so špeciálnymi membránami.

Pracovné odevy SnickersPracovné odevy Snickers

Prémiové značky pochádzajú zo západu a Škandinávie

Aj keď náš trh ponúka množstvo domácich značiek, ich ponuka je často podpriemerná. Skutočne prémiové pracovné odevy nájdeme predovšetkým vo vyspelých krajinách ako je Nemecko, Dánsko, Švédsko, Nórsko či Fínsko. Ekonomicky silné krajiny, ktoré spája ešte jedná vec - mentalita neuznávajúca nič iné, než dokonalosť.

Pracovné odevy FristadsPracovné odevy Fristads

Zoznam tých najkvalitnejších značiek tak tvorí napríklad: Strauss, Uvex, Dunlop, Mascot, Jalas, Helly Hansen, Tegera, Snickers. BLÅKLÄDER. Niektoré značky sú známe aj širokej verejnosti. Napr. gumárensky gigant Dunlop robí najkvalitnejšie gumáky, nemecký uvex je známy aj pre športovcov a 140 ročná nórska značka Helly Hansen dominuje aj segmentom ako lyžiarstvo či jachting. Pracovné odevy Helly Hansen sú taktiež vysoko kvalitné.

Pracovné odevy Helly HansenPracovné odevy Helly Hansen

Kde kúpiť prémiové pracovné oblečenie?

Napriek tomu, že sú na Slovensku desiatky predajcov OOPP, prémiovým značkám sa venuje iba jeden. Špecializovaný predajca značkového pracovného oblečenia representworkwear.sk zameriava svoju ponuku výhradne na kvalitné produkty. Overené časom aj zákazníkmi, s prísnym zákazom na nekvalitné veci.

Pracovné odevy MascotPracovné odevy Mascot

S jasnou víziou oddeľovať kvalitné od nekvalitného sa e-shop REPRESENT. Workwear stal pomyselným majákom kvality, ktorí ocenia predovšetkým nároční zákazníci.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek