Powered by Smartsupp

Kvalitné gumáky Dunlop

Ako jeden z mála e-shopov sa predávaným produktom rozumieme a radi ich čo najviac približujeme našim zákazníkom. Najnovšie sme ku klasickému detailnému predstavovaniu pridali aj test v teréne.

Kvalitné gumáky Dunlop

Trh ponúka množstvo rôznych gumákov, od najlacnejších zo supermarketov, až po prémiové a profesionálne. V Represente máme radi kvalitu, preto nemáme lacné gumáky a radšej svoju pozornosť venujeme niečomu hodnotnejšiemu. V prípade pracovných gumákov tak padla voľba na Dunlop.

Značka Dunlop, neodmysliteľne spojená s pneumatikami, je okrem iného výrobca aj kvalitných gumákov. Gumárenskému priemyslu sa venujú už viac ako 100 rokov a svoje know-how pretransformovali aj do ďalších odvetví. Gumáky dokonca posunuli ešte ďalej, a okrem bežných PVC výliskov, ponúkajú aj gumáky z materiálu Purofort, čo predstavuje vrchol ponuky. Unikátny materiál je veľmi ľahký, mechanicky odolný a má výborné termo-izolačné vlastnosti, kedy dokážu gumáky vydržať až do -20°C.

Na Slovensku patríme medzi autorizovaných distribútorov a ponúkame celú ponuku. Tá zahŕňa nielen bezpečnostné gumáky (s oceľ. špičkou), ale taktiež voľnočasové gumáky bez špičky. Ponuka je veľmi pestrá - základné modely začínajú na úrovni 15 €, zatiaľ čo profesionálne gumáky s ľahkosťou prekračujú cenovku 100 €.

Pracovné gumáky Dunlop

Preč zo statickými fotkami, bavte sa s videom

Gumáky Dunlop nájdete aj u rôznych iných predajcov, málokto však rozumie tomu, čo ponúka. My Vám ponúkame nielen vlastné fotky či detailnú video prezentáciu produktu, ale po novom aj predstavovanie gumákov formou videa z exteriéru. V popise jednotlivých produktov samozrejme nájdete aj detailný popis či zaujímavosti od našich zákazníkov.

Prezrite si nové videá z kategórie gumáky Dunlop a ak Vás zaujímajú najnovšie trendy a kvalitné pracovné odevy, tak sledujte celý náš kanál REPRESENT. Workwear na YouTube.

Dunlop Universal

Dunlop Blizzard

Dunlop Snugboot FieldPRO

Dunlop Purofort FieldPRO Thermo+

Kde kúpiť gumáky Dunlop?

Celú ponuku nájdete na odkaze representworkwear.sk/gumaky-dunlop.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek