Powered by Smartsupp

Predobjednávka na uvex 2 construction

Sme prvý obchod, ktorý sa zameriava výhradne na kvalitné pracovné oblečenie a obuv. A spolu s nemeckým Uvexom sme pre Vás pripravili jeden tip na skutočne dobré topánky.

Novinky od nemeckého Uvexu

Pracovná obuv Uvex patrí medzi svetovú špičku. Tak, ako aj ostatné ponúkané značky v Represente, si Uvex zaslúžil svoje miesto vďaka kvalitným produktom, hodnotnému know-how a bohatej histórií.

Uvex má v ponuke viac ako 140 rôznych modelov, ale na Slovensku sú obľúbené hlavne sandále či poltopánky. Predovšetkým kolekcie Uvex 1 alebo Uvex 1 Support. Nemecký výrobca má však čo ponúknuť aj medzi členkovými a vysokými modelmi. Jeden sme pre Vás vybrali a v priebehu pár dní ho naskladníme. Prečo zrovná tieto topánky?

Pracovná obuv Uvex 2 Construction

Kožená členková obuv

Kolekcia Uvex 2 Construction ponúka 3 modely a všetky sú rovnaké, líšia sa iba vo farebnom prevedení.

Jedná sa o členkovú obuv, ktorá má na zvršku kvalitnú kožu. Na spodnej strane nájdeme Uvexovom overenú dvojhustotnú Polyuretánovú podošvu, ktorá ma protišmykové vlastnosti. Obuv je v bezpečnostnej triede S3 SRC - obsahuje kompozitnú špičku, oceľovú planžetu proti prepichnutiu klincom, protišmykovú podošvu, odošvu odolnú voči olejom a vodeodolný zvršok.

Benefitom sú aj reflexné prvky a Uvex technológie ako Uvex Climazone, Uvex Medicare a Systém Uvex Xenova®. Môžeme teda povedať, že sa jedná o poctivú celokoženú obuv, ktorá má skvelé vlastnosti a značkovú kvalitu.

Dostupnosť a dodanie

Na detaile produktu, po kliknutí na danú veľkosť, sa Vám hneď zobrazí, či sa jedná o objednanú veľkosť s možnosťou rezervácie (dostupnosť Október 2023).

Ako autorizovaný distribútor pracovnej obuvi Uvex ponúkame na tento model dopravu zdarma.

Extra Tip: Páči sa Vám takýto typ obuvi? Podobný model má v ponuke aj fínsky Jalas. Prezrite si model Jalas 1828.

Prezrieť obuv Uvex 2 Construction, S3 SRC, čierno-petrolejové

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek