Powered by Smartsupp

Pracovné okuliare uvex

Pracovné okuliare sú neodmysliteľnou súčasťou väčšiny zamestnaní, hlavne tam, kde hrozí úraz tváre a oči. Ako vyzerajú moderné pracovne okuliare a čo všetko dokážu?

Noste pracovné okuliare, aby ste neskôr neľutovali

Pracovné okuliare sú štandardný OOPP, teda osobný ochranný pracovný prostriedok. Chránia náš zrak pred zraneniami, ktoré sú v prípade oči často fatálne. Oči sú predsa citlivý orgán a zraneniu sa dá veľmi ľahko predísť.

Podľa našich zákazníkov, sú najčastejšie dôvody prečo nenosia okuliare pri práci dva:

  1. "Veď iba toto spravím / odrežem, to zvládnem aj bez okuliarov"
  2. "Hanbím sa, vyzerám v nich zle"

Prižmúrenie oči nenahrádza pracovné okuliare

To, že sa ľuďom nechce nasadzovať okuliare kvôli určitej práci, nech je akokoľvek krátka, my neovplyvníme.

Snáď len týmto článkom, kde by sme radi apelovali na Vašu zodpovednosť. Veľa ľudí si už spytuje svedomie a hovorí si "kiež by som si tie okuliare dal".

S druhým dôvodom už pomôcť vieme. Neatraktívne okuliare sú výsadou väčšiny obchodov s pracovnými odevmi, v našej ponuke však nájdete iba kvalitné veci, preto máme v ponuke nemecké pracovné okuliare Uvex.

Nemecké pracovné okuliare UvexPracovné okuliare Uvex

Okuliare s históriou

V dnešnej dobe, keď má snáď každá značka svoje reklamné pracovne pomôcky, je ťažké nájsť skutočnú kvalitu. Pri takýchto produktoch sa zväčša jedna o lacný čínsky dovoz, ktorý je pásovo vyrobený. Kto však vymyslel všetky tie dizajny a vychytávky?

Tak ako v prípade odevov, topánok a rukavíc, aj pracovné okuliare majú vztyčné značky ktoré sú o krok ďalej, inovujú produkty a vymýšľajú nové veci. Jednou z takých je aj nemecký Uvex.

Ochranným okuliarov sa venujú už viac ako 50 rokov. Značka je veľmi rešpektovaná aj v športovom segmente, kedy môžete Uvex okuliare vidieť u rôznych športovcov ako sú lyžiari, sánkari, snowboardisti či cyklisti.

Moderné pracovné okuliare uvex ponúkajú vyladený dizajn a prepracované detaily. U väčšiny okuliarov nájdeme vlastnosti ako:

  • Viacstupňové nastavovanie uhlov straničiek a dĺžky
  • Mäkká a flexibilná nosová opierka
  • Zorník trvalo bez zahmlievania
  • Zorník odolný voči poškriabaniu
  • Zvýšená odolnosť UV (až UV400)
  • Technológia rámu obopína čelo
Pracovné okuliare uvex i-5
Pracovné okuliare uvex i-vo

Samozrejmosťou sú rôzne typy okuliarov. V aktuálnom letnom období sú obľúbené Slnečné pracovné okuliare a Pracovné okuliare s UV.

Pozrieť všetky okuliare uvex

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek