Powered by Smartsupp

Pracovné odevy pre náročných

Segment pracovných odevov je stále zahalený rúškom akejsi podružnosti. Ľudia vnímajú prácu ako nutné zlo a tak sa aj obliekajú. Domáce značky tomu nijak nepomáhajú a vyrábajú oblečenie presne na takéto podmienky. Čo ale, ak sa chcete odlíšiť, ak chcete niečo lepšie alebo si svoju prácu vážite? V tom prípade je tu pre Vás REPRESENT Workwear.

Prvý dojem spravíte iba raz

Ak pracujete s ľuďmi, tak je veľmi dôležité, aký dojem zanecháte. Kvalitne odvedená práca či služba je samozrejmosťou, no svoju hodnotu zvýšite aj moderným a kvalitným oblečením.

Ak si domov zavoláte majstra, ktorý príde v bežných montérkach, tak je zrejmé, že veľkú finančnú ujmu neutrpíte. Ak však príde sebavedomý profesionál v dobre padnúcich pracovných nohaviciach, tak už na prvý pohľad čakáte lepšiu službu a vyššiu odmenu.

Odlíšte sa od priemeru, vstúpte s nami do prémiovosti

Ukážte svoju profesionalitu a odbornosť kvalitným oblečením. Nielen že zanecháte lepší dojem, ale taktiež sa budete aj Vy lepšie cítiť a zvýši sa Vaša autorita.

Prezentujte seba aj svoju prácu. Obliekajte sa tak, ako sa hodnotíte a budú vás tak hodnotiť aj druhí. Vymeňte všadeprítomné nezaujímavé značky za niečo exkluzívne a budete exkluzívny aj Vy.

A presne s týmto Vám pomôžeme my.
Nielen, že sme špecializovaný predajca značkových zahraničných značiek, ale taktiež nám záleží na našom segmente pracovných odevov. Ten zveľadujeme našou vysokou úrovňou, ktorú prenášané hlavne na koncových zákazníkov.

Venujeme sa produktom, vyberáme zaujímavé kúsky a predávame to, čo sa oplatí. Na lacné pracovne oblečeniu je tu už dosť predajcov, my si razíme vlastnú cestu.

Nieje to len o cene, ale aj o udržateľnosti

Veríme v naše produkty a je naša povinnosť, aby sme ľudom pomáhali. Investícia do kvality sa vždy vyplatí.

Nejde však len o cenu produktu. Kvalitný produkt bude vždy drahší - vyžaduje lepšie materiály, technológie a hlavne niekoho, kto to vymyslí. Väčšina lacných odevov sú napodobeniny tých kvalitnejších, no iba vyrobené lacnejšie. Bohužiaľ sa tu šetrí aj na materiáloch. Nielenže oblečenie neposlúži tak dlho, ako to kvalitnejšie, ale taktiež má negatívne dopady na zdravie ľudí a znečisťovanie našej planéty.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek