Powered by Smartsupp
Helly Hansen workwear Slovensko novinky 2023

Prestížna a vysoko kvalitná nórska značka pracovných odevov, Helly Hansen workwear, pripravila na nový rok viacero noviniek a zmien. V tomto článku si jednotlivé zmeny priblížime.

Kolekcia Magni má nové produkty s označením Magni Evolution

Magni je top kolekcia, ktorá obsahuje nadštandardné veci. Na jeseň 2023 však môžeme čakať nové produkty, ktoré túto kolekciu rozširujú, avšak pod názvom Magni Evolution.

Konkrétne sa jedná o Magni Evolution Construction pant (77563), Magni Evolution Cargo pant (77564), Magni Evolution shell jacket (71160), Magni Evolution jacket (74263) a doplnková Magni Evolution šiltovka (79510).

Nové produkty majú trochu upravené zloženie, hlavne s dôrazom na recyklovaný polyamid, a a doplnky vo výraznej zelenej farbe boli nahradené menej výraznými.

Kolekcia Kensington získala nové farby a produkty

Ďalšia z prémiových kolekcií, Helly Hansen - Kensington, už prednedávnom získala nové farby, a to konkrétne pieskovú na pracovných nohaviciach z tejto kolekcie.

Teraz si Nóri prichystali odvážnejšiu kombináciu s obľúbenou oranžovou farbou. Tú nájdeme predovšetkým na bundách Kensington Insulated jacket (73233) a nezostali iba pri jednej kombinácií. Tieto bundy sú však dostupné na jeseň 2023. Rovnako budú v tomto čase dostupné aj nové zimné montérky na traky - Kensington Winter Construction pant (71437).

Odľahčená verzia Chelsea Evolution s dodatkom BRZ

Jedná sa o staršiu novinku, no radi ju zopakujeme.

Obľúbená kolekcia Chelsea Evolution dostala odľahčenú verziu s názvom Chelsea Evolution BRZ. V tejto kolekcií nájdeme predovšetkým nohavice a bundy. Tieto kúsky majú nižšiu gramáž a hlavne - mechanické vetranie, formou zipsov. Ideálne na leto či menej náročné prostredia. Montérky Chelsea Evolution BRZ sú k dispozícií stále, bunda BRZ jacket (77250) je plánovaná na jeseň 2023.

Malá zmena nastala taktiež v označeniach nohavíc. Nohavice sa vyrábajú v troch prevedeniach a na rozdelenie sa používali názvy Service, Work a Construction. Tieto názvy taktiež určovali výbavu prevedenia. Nové označenia sú Cargo, Work, Constrction. Prezrite si naše Porovnanie Helly Hansen montérok.

Pri kolekcií Chelsea Evolution ešte zostaneme. Na jeseň 2023 môžeme čakať aj tu nový prírastok, a to v podobe pracovnej vesty Chelsea Evolution Construction vest (77140).

Strečové montérky v kolekcií Oxford

Kolekcia Oxford obsahovala najmä nohavice s 2-cestným strečom, avšak tri nové modely sú už s 4-cestným strečom. Nové montérky majú aj krajšie dizajnové spracovanie.

Nové modely sú Oxford 4X Cargo pant (77408), Oxford 4X Work pant (77407) a Oxford 4X Construction pant (77405).

Z kolekcie Helly Hansen Oxford boli taktiež vyradené mikiny, tričká a póla. Naopak pridaná bola nová farba pre bundy, Navy/Stone blue. Oproti bývalej modrej Racer blue sa určite jedná o správny krok.

Aj kolekciu Manchester čakajú novinky na jeseň

Posledná kolekcia, Helly Hansen Manchester, dostala oživenie, ktoré už potrebovala. Čierne a tmavomodré montérky doplnila červená (Alert red) a šedo-biela farba (Grey fog). Rovnaké farby nájdeme aj v bundách či mikinách.

Nová kolekcia: Helly Hansen Classic

Tak ako názov napovedá, jedná sa o klasické oblečenie. Kolekcia obsahuje iba tričká s dlhým a krátkym rukávom, a polokošele. S miniatúrnym logom, avšak s maximálnou kvalitou. Tričká budú cenovo veľmi dobre dostupné a na výber je viacero farieb. Taktiež sa jedná o novinku dostupnú na jeseň 2023.

Aktuálny katalóg na rok 2023

Autor Lukáš Mitana

Prihláste sa na odber noviniek