Powered by Smartsupp
Pracovné odevy Dassy na Slovensku

Dopyt po kvalitnom a dobre vyzerajúcom pracovnom oblečení je čoraz väčší. Doba modrých plechových montérok je už dávno preč a zákazníci vymieňajú domáce značky za západné - ktoré sú paradoxne cenovo výhodnejšie.

Ďalší člen prvej triedy

Na dnešnom chaotickom a preplnenom trhu, kde každý predáva všetko, je príjemné nájsť niekoho, kto sa špecializuje na určitú oblasť. A jedným z takých je aj REPRESENT. Workwear, kde združujeme výhradne prémiové a vysoko kvalitné značky pracovného oblečenia.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam v obore a nespokojnosti s bežnou ponukou, sme vytvorili miesto pre skutočne náročných zákazníkov. REPRESENT ako zástupca pracovnej módy slúži ako vstupná brána do sveta prvotriedneho pracovného oblečenia. Dôkladne preverujeme a vyberáme značky, ktoré sú hodné označenia prémiové.

Takéto značky spája niekoľko vecí, predovšetkým mentalita (hlavne západné a škandinávske krajiny) a dôraz na materiály, výrobu a vývoj.

A ako sme písali aj vyššie, cenovo sú výhodnejšie ako bežný čínsky dovoz označený nejakým "domácim" logom.

Pracovné odevy DassyPracovné odevy Dassy

Belgické pracovné oblečenie DASSY na Slovensku

Belgická značka Dassy pôsobí na trhu 16 rokov, čo môžme považovať za veľmi mladú značku, keďže priemer ostatných značiek je okolo 50-60 rokov.

Rovnako však ako dánsky Mascot (1982) alebo švédsky Solid Gear (2008) začali hneď od začiatku produkovať nadštandardnú kvalitu.

Dassy sa zameriava na kompletnú ponuku pracovných odevov a okrajovo na pracovnú obuv. Vďaka úzkej špecializácií vyrába kvalitné a zaujímavé produkty. Za zmienku stoja hlavne strečové montérky, riflové montérky a napr. pracovná mikina Dassy Pulse. Obľúbená je ich hnedá farba, z ktorej máme na e-shope zalistovanú väčšinu produktov. Ponuku postupne rozširujeme.

S dostupnosťou do pár dní posielame po celom Slovensku aj Česku. Na anglickej verzií representworwkear.eu zasielame do ďalších 10 krajín.

Pozrieť kompletnú ponuku pracovného oblečenia Dassy

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek