Tričko z organickej bavlny ako darček k nákupu

Tričko zo skutočne kvalitnej a ekologicky nezávadnej BIO bavlny si zamilujete.

Podporujeme udržateľnosť aj slovenský trh

Myšlienka udržateľnosti nám je veľmi blízka, aj preto máme v ponuke iba kvalitné a prémiové pracovné odevy a OOPP. Razíme myšlienku, že investovať do kvality sa vždy oplatí. V konečnom dôsledku to je výhodnejšie nielen pre peňaženku, ale aj pre prírodu.

Katastrofa menom Fast fashion preniká z klasickej módy aj do pracovnej. Ľudia si v predstave výhodného nákupu kupujú veľmi lacné oblečenie, no takéto oblečenie nielen, že je kvalitatívne podpriemerné, no často aj zdravotné závadné.

V našom segmente pracovných odevov to platí rovnako. Napríklad cenovo najlacnejšia pracovná obuv Vám dokáže značne znepríjemniť život, hlavne pri dlhodobom nosení - zlé tlmenie nárazov, bolesť chrbta, hlavy, kožné problémy.

Investujte do kvality a do kvalitnejšieho života

Radi podporujeme značky, ktoré sa vydali rovnakou cestou ako my, a záleží im na svojom okolí. Jednou z takých je aj jediná slovenská pletiareň Plezuro, ktorá vyrába kvalitné oblečenie. A práve táto pletiareň z Drietomy (okres Trenčín) vyrába aj tričká z organickej bavlny certifikovanej prestížnym certifikátom GOTS.

Čo je GOTS certifikát? Prvý skutočný bio certifikát v módnom priemysle. Certifikát obsahuje ekologické a etické požiadavky od semienka, cez pestovanie, textilné spracovanie, balenie až po distribúciu. Zaisťuje prísnu kontrolu výroby z ekologického hľadiska, ale tiež podmienky vo výroby v súlade s Fair Trade. Certifikát GOTS prechádza každý druhy rok revíziou a ďalším sprísnením podmienok.

V súčasnosti ide o najkomplexnejší a najnáročnejší biotextilný certifikát, ktorý je svojimi požiadavkami na čistotu a ekológiu výroby úplne novým samostatným kvalitatívnym stupňom v textilnej výrobe. Tričká z takejto bavlny sú skutočne kvalitné a hlavne príjemné.

Tričko z organickej bavlny

Získajte tričko v hodnote 19€ zdarma

Či už sa rozhodnete pre pracovné odevy, obuv, rukavice alebo siahnete po osobnom ochrannom prostriedku (OOPP), pri nákupe nad 45€ Vám pribalíme jedno takéto tričko k nákupu.

Tričká sú veľmi kvalitné a pohodlné. Vďaka prímesi Elastanu Vás nikde nebudú obmedzovať. Nižšia gramáž sa navyše skvelo hodí na horúce letné dni. Tričko je v čiernej farbe a unisex strih, takže je možné ho nosiť kdekoľvek.

Prezrieť tričko

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek