Pracovné odevy Dassy

Pracovné odevy Dassy patria v našom okolí medzi menej známu značku. Hoci sa jedná o vysokokvalitné odevy, svoj domovský región majú v oblasti Belgicka či Nemecka. Čím sú pracovné odevy Dassy zaujímavé a čo všetko ponúkajú?

Stručná história

Značka Dassy Workwear pochádza z Belgicka a bola založená v roku 2007. Pomerne mladá značka má však za sebou zakladateľov s viac ako 50 ročnými skúsenosťami. Aj vďaka tomu sa môže Dassy zaradiť medzi najkvalitnejšie pracovné odevy, ktoré nájdete v našom portfóliu.

Dôležitým faktorom je aj kvalita. Tú má Dassy overenú. Zastrešuje návrh a vývoj, a samozrejme aj výrobu. Benefity, ktoré sa môžu zdať samozrejmé, no naše domáce značky sú vo väčšine v úlohe importéra, teda iba nakúpia hotové produkty a pridajú tam vlastné logo. Preto v našej prémiovej ponuke nájdete predovšetkým značky, ktoré sú výrobcovia - svoje odevy vyvíjajú, vyrábajú a neustále zlepšujú. To je rozdiel medzi kvalitným a lacným oblečením.

Najnovšou novinkou v belgických Brugách je, že Dassy získala veľkého belgického investora, zmenili logo a zaradili dve nové špičkové kolekcie.

Kvalitné pracovné odevy Dassy

Čo nájdeme v ponuke pracovných odevov Dassy?

Dassy ponúka prevažne pracovné odevy a okrajovo pracovnú obuv. Na pracovnú obuv máme v našom portfóliu väčších expertov, preto sa obuvi nevenujeme.

Čo je však zaujímavé, sú základné produkty ako montérky, bundy, mikiny či reflexné odevy. Výhodou je aj široká farebná paleta. Tú zastupuje hlavne atraktívna hnedá farba, ale aj rôzne sýte farby ako červená, modrá, zelená alebo bežné štandardy ako čierna, tmavomodrá, šedá, antracitová. Odporúčame si prezrieť aj riflové montérky, ktoré sú skutočne pekné a kvalitné.

Riflové montérky Dassy

V našej ponuke nájdete aktuálne skladom moderné strečové montérky Dassy Helix, zimné vodeodolné bundy Dassy Gravity a zimné zateplené mikiny Dassy Pulse. Ponuku postupne rozširujeme o celý katalóg, s výnimkou topánok, ako sme si spomínali vyššie.

Nová kolekcia vhodná nielen do logistiky

Pracovné odevy Dassy predstavili veľkú novinku v podobe kolekcie Logix. Jedná sa o pracovné odevy v čiernej alebo tmavomodrej farbe s reflexnými a fluoroscenčnými prvkami. Nájdeme tu ako krátke aj dlhé nohavice, tak aj tričká, mikiny, bundy.

Pracovné odevy Dassy Logix

Všetky odevy sú veľmi ergonomické a dobre sedia na tele. Vysoká kvalita je štandardom a prepracovaný dizajn príjemným benefitom. Prezrite si ponuku na odkaze Kolekcia pracovných odevov Dassy Logix.

Prezrieť všetky odevy Dassy

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek