Powered by Smartsupp

Pracovné odevy Bennon novinky

V predchádzajúcom článku sme si pripomenuli zopár noviniek, ktoré česká značka Bennon v poslednej dobe vyprodukovala. A keďže je Bennon pomerne aktívny, tak si dnes predstavíme ďalšie novinky, tentoraz zo segmentu oblečenia.

Bennon novinky v oblečení

Nové reflexné oblečenie

Začiatkom roka bol medzi horúcimi novinkami prvý reflexný komplet Bennon Reflectos. Softshellove reflexné montérky podšité fleeceom, vystužené Cordurou a so segmentovanými reflexnými pásikmi. Navyše za super cenu. Rovnaké vlastnosti má aj bunda, ktorá má množstvo užitočných prvkov ako výborný strih, predĺžený chrbát, manžety v rukávoch, nastaviteľná kapucňa a množstvo vreciek. Bunda je veľmi príjemná a bližšie ju môžete spoznať aj na priloženom videu:

Teraz kategóriu reflexných odevov doplnili dvoje reflexné nohavice. Konkrétne sa jedná o bestseller model Erebos, ktorý bol upravený do reflexnej verzie. K dispozícií je aj trieda 1 a trieda 2.

i

Aký je rozdiel medzi triedou 1 a 2?

Pri reflexných nohaviciach, resp. pri kompletnom reflexom odeve, sa stretneme s označením tried od 1 do 3. Tie určuje norma EN ISO 20471 a rozdeľuje reflexný odev do troch tried. Triedu určuje predovšetkým veľkosť, počet a rozmiestnenie reflexných prvkov v kombinácií s podkladovým materiálom. Zatiaľ čo trieda 1 má 0,14 m2 podkladového materiálu a 0,1 m2 reflexného, trieda 2 už má 0,5 m2 podkladového a 0,13 m2 reflexného materiálu. Rozdiel môžete jednoducho vidieť aj pri pohľade na spomínané nohavice. Najvyššia trieda 3 je už kombinácia, kedy sa ku nohaviciam pridá aj reflexný vrchný diel.

Erebosy bez prídavných vreciek aj na traky

Že sú montérky Erebos najobľúbenejšie svedčí aj fakt, že sa neustále vyvíjajú. Okrem vyššie spomínaných reflexných verzii je najnovšie k dispozícii aj verzia na traky (iba čierna farba) alebo lacnejšia verzia bez prídavných vreciek (čierne aj zelené). Na pôvodnej verzii sú tieto vrecka odnímateľné, no nie každý ich preferuje. Pôvodné montérky Promacher Erebosobľúbené pre svoju kvalitu a funkčnosť. Montérky majú dobré materiály, strih, množstvo vreciek a zosilnenie Cordurou. Tieto všetky vlastnosti sa preniesli aj na model na traky a taktiež zostali zachované pri verzií bez prídavných vreciek.

Montérky Promacher Erebos na traky: Čo všetko ponúkajú? (RECENZIA) Česká značka Bennon vyrába hlavne obuv, no rozširuje svoju ponuku aj o oblečenie a rukavice. Oblečenie síce neobsahuje stovky produktov ako obuv, no za to sú všetky kúsky vyladené do detailu. Známa je aj kolekcia Erebos, ktorá je u zákazníkov veľmi obľúbená. Najnovšie túto kolekciu rozšírili montérky na traky. Aké sú? ➡️ Celý článok

Letné kraťasy aj turistické nohavice

Pri nohaviciach ešte zostaneme, aj keď nie úplne pracovných. Ako sme písali v predchádzajúcom článku Bennon novinky: Čo má nové česká značka Bennon? Časť 1/2, Bennon je aktívny taktiež v turistickom a outdoor segmente. Okrem turistickej obuvi sú tak veľmi obľúbené aj outdoor nohavice, konkrétne mode Bennon Fobos. Pohodlné strečové nohavice sa robia v troch farbách, čierna však najnovšie dostala novinku v podobe modelu Fobos 2v1. Nohavice, ako už z názvu vyplýva, sa dajú nosiť ako klasické dlhé nohavice, alebo ako kraťasy, po odzipsovaní spodného dielu.

Novinkou sú aj ľahké a priedušné kraťasy vhodné na voľný čas Bennon Kratos. Taktiež sa jedná o strečový materiál (88% Nylon / 12% Elastan) avšak v nízkej gramáži 140 g/m². Kraťasy sú tak ideálne na nadchádzajúce leto.

Nové mikiny aj trička

Nové kúsky nájdeme aj medzi mikinami. Do ponuky boli pridané mikina Bennon Adamos, mikina s kapucňou Bennon Machr a mikina Bennon Altos. Tak ako aj ostatné mikiny a bundy od Bennonu, aj tieto novinky sú vhodné ako do práce, tak aj na voľný čas. Príjemné materiály a moderný dizajn sú zárukou spokojnosti.

Novinky sú aj z kategórie tričiek, kde sa Bennon stále drží svojej Machrovskej komunikácie. Tento dizajn je aj na nových tričkách s krátkym rukávom, ktoré sú zo 100% bavlny.

Bennonky

Poslednou novinkou sú Bennonky, čo je označenie ako pre nové ponožky, tak aj traky na nohavice. Bennonky majú kreatívny a farebný dizajn, čo predstavuje príjemné spestrenie medzi šedými a čiernymi farbami pracovných odevov.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek