Powered by Smartsupp

Bennon novinky: Čo má nové česká značka Bennon?

Obľúbená značka pracovnej obuvi pomaly, ale isto, presahuje aj do pracovných a voľnočasových odevov. Aké novinky pribudli do ponuky? 

Rozširuje sa portfólio obuvi aj odevov

Česká značka Bennon, pôvodom z obuvníckeho mesta Zlín, existuje už viac ako 15 rokov a za ten čas sa stala obľúbenou značkou, predovšetkým v segmente pracovnej obuvi.

Pracovná obuv Bennon ponúka množstvo modelov orientovaných na naše podmienky. V ponuke tak nájdeme sandále, poltopánky aj členkové a vyššie topánky. Ľahké topánky do výroby či skladu, alebo aj ESD pracovnú obuv.

Pre Bennon je špecifická kategória trekingoých a turistických topánok. Ako obuvnícka značka sa venujú nielen pracovnej obuvi, ale aj voľnočasovej. Zamerali sa však na outdoor obuv, ktorú majú obzvlášť zaujímavú. Vysokokvalitná koža, značková Vibram podošva a moderný dizajn riadia tieto topánky do vyššej triedy.

Hitom posledných rokov je aj Barefoot obuv, do ktorej Bennon taktiež prenikol. Model Bennon Bosky sa robí vo viacerých farbách a je ideálny pre všetkých nadšencov barefootovej obuvi.

V posledných rokoch sa Bennon pokúša expandovať aj do oblečenia. Tu má veľmi strategický prístup a ponúka menej modelov, no za to vyladených do detailu.

Medzi bestsellery patrí model Erebos a obľúbené sú aj outdoor nohavice Fobos. Tieto modely boli najnovšie doplnené o nové kúsky. Čo má teda Bennon nové?

Bennon novinky v obuvi

Upravený Rebel

Model Bennon Rebel S1P dostal upgrade v podobe nového a modernejšieho dizajnu. Navyše vznikol aj druhý model, ktorý má zapínanie na systém Atop. Vybrať si tak môžete medzi klasickými šnúrkami alebo uťahovacím systémom

Nové modely Orlando

Model Bennon Orlando sú veľmi dobré topánky. Kožený zvršok, gumená podošva, bezpečnostná trieda S3, protišmyková podošva odolná teplote do 300°C a moderné bezpečnostné prvky. V oranžovej farbe je k dispozícii v poltopánkovej a členkovej verzií. Najnovšie boli pridané 2 nové farby: modrá do členkovej verzie a hi-vis žltá do poltopánok.

Nové farby Meadow

S príchodom leta sú čoraz viac obľúbenejšie pracovné tenisky. Či už potrebujete bezpečnostné alebo "stačia" pracovné, v ponuke máme oboje. Bennon kolekcia tenisiek Meadow je viac voľnočasová, aj keď spĺňa základnú triedu OB a ponúka SRA protišmykovú podošvu. Jedná sa o kvalitné a veľmi ľahké tenisky, ktoré najnovšie získali aj atraktívnu zelenú variantu.

Letný hit menom Nexo

Že sú tenisky od Bennonu obľúbené potvrdzuje aj kolekcia Nexo, ktorá patrí medzi najpredávanejšie. Hit nedávnych sezón zachytili aj ostatné značky a podobný štýl voľnočasových tenisiek nájdeme u každého výrobcu. Nexo sú obľúbené predovšetkým pre svoju priedušnosť, ľahkosť a samozrejme aj cenu.

Nová taktická obuv

Bennon má v ponuke aj zopár modelov, ktoré môžeme označiť ako taktická obuv. Táto outdoor obuv ponúka pracovnú triedu O2, vysokokvalitné materiály a dlhú životnosť. Preto je vhodná aj na náročné zaobchádzanie. Najnovšie pribudli do ponuky modely Condor v nízkom aj členkovom prevedení.

Novinky v turistickom segmente

Ako sme už spomínali vyššie, Bennon vyrába okrem pracovnej a bezpečnostnej obuvi aj outdoor. A obzvlášť trekingovú obuv má skutočne výbornú, nakoľko obsahuje kvalitnú kožu a väčšina modelov disponuje značkovou podošvou Vibram. V tejto oblasti sú najnovšími prírastkami model Tribit, model Peak Green a obľúbený model Terenno získal tretiu farebnú verziu: čiernu.

Novinky z oblasti pracovných a voľnočasových odevov nájdete v chystanej druhej časati.

Autor Lukáš Mitana
Prihláste sa na odber noviniek