Powered by Smartsupp

Akcia skončila a momentálne je nedostupná. Prezrite si ostatné prebiehajúce akcie - Prezrieť všetky akcie a súťaže.

15% zľava na pracovné odevy Helly Hansen

Využite našu jedinečnú akciu a získajte prémiové pracovné odevy Helly Hansen lacnejšie o 15%!

Nórska značka Helly Hansen Nórsko patrí k špičke výrobcov v segmente pracovných odevov. Značka funguje už viac ako 140 rokov a presadila sa hlavne v oblasti horolezectva či jachtingu. Svoje hodnotné know-how však uplatňuje aj v pracovných odevoch.

Pracovné odevy Helly Hansen sú pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú vysokokvalitné oblečenie. Obľúbené sú predovšetkým strečové montérky, zimné bundy, termo oblečenie, reflexné oblečenie či veci na bežné nosenie ako tričká, polokošele a mikiny.

Oblečenie je vhodné ako pre náročných majstrov, ktorí vyžadujú kvalitné a pohodlné oblečenie, tak aj pre managerov, ktorí vyžadujú reprezentatívne pracovné odevy. Helly Hansen spĺňa obidve kritéria - ponúka vysokú úroveň kvality a aj sociálny status, ktorý Vás oddelí od väčšiny.

Ako uplatniť akciu?

15% zľava sa vzťahuje na predobjednávky, teda objednávky uhradené vopred.
Akcia sa zároveň nedá kombinovať z členskou zľavou v klube REPRESENT. ROYALTY!

Vyberte si požadované oblečenie či obuv, overíme dostupnosť a dátum dodania, vystavíme predfaktúru a objednávame tovar.
Ponuku oblečenia a obuvi si môžete prezrieť:Montérky Helly Hansen - kompletný prehľad
Ako vybrať najlepšie montérky Helly Hansen? Prémiové montérky nórskej značky Helly Hansen. Kompletný prehľad ponúkaných modelov. Získajte lepší prehľad v kolekciách, materiáloch a vlastnostiach jednotlivých nohavíc. Ponúkame aj popis kolekcií či cenové hladiny.
Pracovné odevy pre náročných: Vážte si seba a budú si vážiť aj Vás.
Segment pracovných odevov je stále zahalený rúškom akejsi podružnosti. Ľudia vnímajú prácu ako nutné zlo a tak sa aj obliekajú. Domáce značky tomu nijak nepomáhajú a vyrábajú oblečenie presne na takéto podmienky. Čo ale, ak sa chcete odlíšiť, ak chcete niečo lepšie alebo si svoju prácu vážite? V tom prípade je tu pre Vás REPRESENT Workwear.
Helly Hansen zima 2022 - nový katalóg aj reflexné oblečenie
Pre nórsku značku Helly Hansen je zima obzvlášť dôležitá sezóna. Aké novinky si pre nás pripravili a čo sa od nich oplatí do našich podmienok?